Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 11 Hostů prohlíží toto téma.

vn

Black Mirror jsem neviděl. Mrknu se na EDNU, co to je.

nob321ody

Black Mirror je sice 5 řad ...ale po pár dílech....u nás doma 100%
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Wrai

Mne sa posledná séria vôbec nepáčila.

Inak nevie niekto niečo o ďalšej sérii Altered Carbon? Dáko je ticho...

Rhaegar

Měla by být, ale je pravda, že toho moc nevíme. Informace jsou buď staré nebo vymyšlené.

Ale máme na radaru dost zajímavých sci-fi seriálů. HBO dělá cyberpunk Snow Crash (Sníh: N. Stephanson)  a preuqel k Duně (jako výkoný producent by tam měl být Villeneuve). Amozon připravuje cyberpunk Neuromancer od Gibsona a drží práva na problém tří těles od toho číňana.

nob321ody

Citace od: Rhaegar v 19 Leden, 2020, 13:07:24Měla by být, ale je pravda, že toho moc nevíme. Informace jsou buď staré nebo vymyšlené.

Ale máme na radaru dost zajímavých sci-fi seriálů. HBO dělá cyberpunk Snow Crash (Sníh: N. Stephanson)  a preuqel k Duně (jako výkoný producent by tam měl být Villeneuve). Amozon připravuje cyberpunk Neuromancer od Gibsona a drží práva na problém tří těles od toho číňana.
.....pro mne je parádní, že nemusím dopředu sledovat co bude v serošech ze scifi - Rhaegar spolehlivě informuje.....
Já si pohlídám ty ostatní, hlavně krimi
 --poz  --poz  --poz
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

alexxiik

Citace od: Rhaegar v 19 Leden, 2020, 13:07:24Měla by být, ale je pravda, že toho moc nevíme. Informace jsou buď staré nebo vymyšlené.

Problém tří těles bola pre mňa poriadne preceňovaná kniha, som sa musel dosť nútiť do čítania....

nob321ody

Citace od: alexxiik v 19 Leden, 2020, 13:42:56Problém tří těles bola pre mňa poriadne preceňovaná kniha, som sa musel dosť nútiť do čítania....
.....toto jsem odložil nedočtené .... ale audio jsem mrskl s požitkem
Saudkově práci.

myth

Pro mě osobně je nejzajímavější Neuromancer. To byl jeden z prvních scifi románů, co jsem četl. Když jsem si to předtím spletl v knihovně a vypůjčil si román Nekromancer a potom se divil, co jsou z toho Neuromancera všichni tak odvázaný, když je to dost nuda. :D

Rhaegar

27.2. Druhá série Altered Carbon, ale jinak víme kulové.
https://twitter.com/AltCarb/status/1219650862936551428

sackettboy

myslel som, že to skončilo jednou sériou. ale chápem úspech to posunul do druhého kola.  rofl

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář