Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rass

Citace od: Rhaegar v 14 Leden, 2020, 02:18:34Spekuluje se, že vyjde režisérská verze, která bude mít 4 hodiny.
:.o Kriste! To snáď nie, to aj čas strávený v kresle u zubára je lepšie využitý.  F:/

Spacecore

Já jsem fanda Tarantina, on točí přesně to, co já považuju za čistou esenci filmu a daří se mu to neustále. Mám rád i Jackie Brown i Auto Zabiják, naopak nejslabší je od něj pro mě Kill Bill a to je přitom asi komerčně nejúspěšnější. Já zas nechápu lidi, že jdou na Tarantinův v pořadí asi patnáctej film a čekaj něco jinýho, než Tarantina :) Já nevím, já se bavil každou chvíli, bylo tam spoustu vtipných momentů, skrytých nuancí a tak. Třeba italská manželka je si myslím krásná narážka, co by ve skutečnosti Leonardovi slušelo místo těch vychrtlých dvacetiletých modelek, ačkoli to tak nemuselo být zamyšleno, já v tom filmu toho našel spoustu. Tarantino je jako dát si jointa. :--  Vypneš prostě a užíváš si dvě hodinky příjemnýho zážitku, kolikrát je to skutečně to, co od filmu potřebuješ. Nevím jako, jsem nadšenej, uznávám, že to není pro každýho, ale je to rozhodně pro mě.

sackettboy

ako píšem, takže priemer  :D  človeče, čím sa živíš v reálnom živote? tvoj entuziazmus by som chcel mať  rofl myslím si, že vo filme vidíš viac než sám autor  :D

Rass

Citace od: sackettboy v 14 Leden, 2020, 12:08:29rofl myslím si, že vo filme vidíš viac než sám autor  :D

- presne to som si povedal aj ja.  :)

Spacecore

Momentálně jsem bez práce, každopádně se tomu říká psychedelické myšlení. V umění lze číst spoustu věcí mezi řádky, ale to je na dlouhé polemizace. Percepce je realita, pokud něco vidíte jen vy, existuje to, byť jen pro vás. Chci říct, že mě ten film donutil i přemýšlet.

sackettboy

to z teba musí mať manželka radosť, mať doma nezamestnaného chlapa s psychedelickým myšlením  rofl škoda, že si nestretol moju bývalú tchýni  ;D

Wrai

CitaceMomentálně jsem bez práce, každopádně se tomu říká psychedelické myšlení.

Ale tvoj rap to dúfam nijak neovplyvnilo...existuje ešte Tao Quit?

quetzalogg

Já jsem si to nezkoušel takhle definovat jako Spacecore, ale výslednej efekt je u mě asi stejnej (přestože jsem v životě nebyl nezaměstnanej  :D ).
Prostě se nechávám unášet tím, jak ten film plyne, tím, jak v tom funguje souběh skvělý kamery, hudby, střihu, vedení herců, dialogů, co jsou zdánlivě tlachání o ničem, ale mě prostě hrozně baví. Naprosto mi nevadí, že není v každým záběru nějakej zvrat nebo akce. Tohle je prostě připomínka filmů, ve kterých se nikam nekvaltovalo.

Už jsem dospěl do stadia, kdy se pronudím Johnem Wickem a když jsem si zkusil zopáknout Matrix, taky jsem to zabalil po dvaceti minutách.

Jo a na tu režisérskou verzi moc nevěřím, aale jestli bude, tak se těším  :oD

Spacecore

Sackettboy: Jsem nezaměstnaný druhý den, takže zatím v klidu.
Wrai: Přestal jsem loni v dubnu, udělal poslední album a k tomu filmový dokument.
Quetzalogg: Přesně! Kamera, střih, všechno hraje roli v celým tom díle jako kompakt. Podobně je na tom Lynch, kde mě zase pak serou lidi, co si v tom hledají významy a co tím chtěl říct, i když očividně ten film může fungovat pouze dojmově a není třeba jakýchkoli logických rozborů anebo lineárního příběhu, či cokoli a na to se dneska zapomíná. Proto je fakt paráda zkouknout vymazlenýho tříhodinovýho Tarantina. Ale na režisérskej sestřih taky moc nevěřím, on jich Tarantino moc nemá, pokud vím.. Možná žádnej ne? Vím, že toho materiálu natočil strašně moc, ale funguje to i takle.

sackettboy

Citace od: Spacecore v 14 Leden, 2020, 21:15:03kde mě zase pak serou lidi, co si v tom hledají významy a co tím chtěl říct,

Tak u Lynche ti vadia ľudia, ktorí tam prakticky vidia (hľadajú...), to čo ty vidíš (hľadáš) u Tarantina. Neprotirečíš si trochu?

ale teraz vážne, film sa dal pozrieť, ale určite by som ho neopísal tak prehnane ako spacecore. ale pokiaľ vás tarantino unáša, tak ja som sa na tej plti ciítil tak, že kurňa jak to, že nevidím breh :-D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář