Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Spacecore

S tím Bostonem Robem a Amber moje řeč ! To jsem psal i na FB, že budou okamžitě hrozba. To samé Sandra, tu zas budou chtít vyřadit proto, že je jako jediná dvounásobná vítězka. každopádně je to tak, půlka těch vítězů jsou slabí, ale aspoň to nebude tak bolet, až vypadnou :D Ještě fandím Ethanovi, toho mám rád už odmala, co to dávali na Nově a Yulovi taky určitě. Já teď zrovna ukazuju hodně řad Týnce, takže koukáme na nové řady + si dávám reprízy starých a třeba teď koukáme na Cagayan, kde byl Tony naprosto skvělej.

No a vítěze 38 znám taky a je to pro mě velký WTF ::) Jako ještě jsem finálovej díl neviděl, takže nevím, proč se to stane, ale jako to je poprvý co vyhrál někdo, kdo defakto téměř ani nehrál celou dobu a to je fail. Jasně, zbylí hráči Kama tribe jsou mizerní a fandil jsem Devensovi, ale zase jako to je vítěz hadr.

Spacecore

Citace od: quetzalogg v 20 Květen, 2019, 19:11:48To mluvíte estonsky, nebo jakým jazykem?  :D

takle se tady cejtím většinu času :D možná bychom mohli udělat samostatný topic :D

Rhaegar

Jestli jste viděly druhou epizodu Chernobylu tak ženská co dojela celou cestu do Černobylu aby je varovala tak má sice historickou předlohu, ale byl to chlápek.
Tak snad mě v další epizodě nečekají černoši asiati a LGBT :D

Wrai

To snáď nie, teraz si mi zničil celý dojem o seriáli, kurva a ja, že to je historicky presné, to už mohli urobiť z Gorbačova Gorbačovovú...ale pripomenul si mi, že je vonku tretia časť!

Rell

Mě zatím trochu štve u Chernobylu...asi jediné...a to, že to začalo skoro v prostředku....až po samotném testování reaktoru....vlastně až po výbuchu...snad se k tomu vrátí v nějakém flashbacku... :(

Wrai

Rhaegar

Konečně nějaké fantasy. Superhrdinských seriálů už jsem nasycen.

Rhaegar

Velkej šéf

Protože se to dotýká i komiksu:

Kdo má rád Maxe Anderssona, tak v pondělí bude promítat svůj nový film Flat Dog City na MFF v Turíně. Kdybyste jako měli cestu kolem...
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

Rell

30 Květen, 2019, 02:40:52 #829 Naposled upraveno: 30 Květen, 2019, 03:07:11 od Rell
Tak jsem se trochu se zpožděním dokoukal na další díl Černobylu a musím konstatovat, že seriál si udržuje svou pomyslnou laťku kvality stále na vysoké úrovni.... :D

Sice se mi zdál 3 díl lepší...to je, ale možná, tím že byl emotivně vypjatější...perfektní nástup horníků i uzavření osudu prvních obětí...pracovníků elektrárny a hasičů...

V tomto díle mě asi nejvíc zasáhla eliminace zvěře ze zasaženích oblastí...ani jsem netušil,, že jich bylo tolik + že se vše muselo zalévat betonem....

Taky mě neustále dostává ta Sovětská byrokracie, propaganda a strach z KGB, která se line celým příběhem...
..ale uznávám, že bez té až někdy slepé víry v ideologii, by ta katastrofa nabyla daleko větších rozměrů....(viz oběť mnoha lidí pro vlast)
...i když, kdyby "soudruzi" řešilo problém reaktoru a nouzového odpojení ihned před lety, nemuselo tolik lidí umřít...,ale holt byla to jiná doba... ::)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář