Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

myth a 1 Host prohlíží toto téma.

sackettboy


sackettboy

Česká republika - v nedeľu 9.12. má Cinema City vstupné za 80 Kč resp. 60 Kč pre držiteľov kartičky

Rhaegar

CitaceKevin Hart po bleskové kontroverzi na Oscarech končí

Kevin Hart se po domluvě s Akademií filmového umění a věd rozhodl odstoupit z role moderátora 91. ročníku Oscarů. Hart byl oznámen jako moderátor teprve před dvěma dny, okamžitě poté se kolem jeho osoby ale strhla kontroverze, když lidé na Twitteru začali vytahovat homofobní komentáře z jeho minulosti. Hart tyto sociální posty sdílel před více než deseti lety a od té doby se za ně již několikrát omluvil, přesto dostal od Akademie ultimátum - buď se omluví, nebo s ním rozvážou spolupráci. Hart se rozhodl stát si na svém, i za cenu, že přijde o práci. Tak se nakonec i stalo, přičemž Hart později omluvu LGBTQ komunitě stejně do svého tweetu připojil. Momentálně se tak hledá nový moderátor a podle zvěstí letos o tuto roli v Hollywoodu extra velký zájem není.
Zdroj: csfd.cz

Ach jo z tohohle korektního bordelu už je mi fakt na blití. Někdo vyhrabe 10 let starý tweet určitě vytržený z kontextu a maník je zlikvidován za použití minimální námahy.

Rhaegar


Spacecore

Hele, co South Park? sledujete někdo? Co říkáte na poslední řadu?

sackettboy

ja to stale sledujem, a za mna dobre, politicka korektnost je teraz v us ustredna tema, takze sa zase drzia aktualnych tem... obcas mam pocit, ze by si tuzemci mali south park povinne pozriet lebo to s cim sa v poslednom case stretavam  F:/  :D  inac tie politicky korektne patorcata nemaju chybu  :D

Rhaegar

20 Prosinec, 2018, 21:59:52 #626 Naposled upraveno: 20 Prosinec, 2018, 22:01:46 od Rhaegar
Chtěl bych doporučit zajímavý snímek, který jsem právě dokoukal:
https://www.csfd.cz/film/388974-jack-stavi-dum/prehled/

Spacecore

Citace od: sackettboy v 15 Prosinec, 2018, 00:50:48ja to stale sledujem, a za mna dobre, politicka korektnost je teraz v us ustredna tema, takze sa zase drzia aktualnych tem... obcas mam pocit, ze by si tuzemci mali south park povinne pozriet lebo to s cim sa v poslednom case stretavam  F:/  :D  inac tie politicky korektne patorcata nemaju chybu  :D

rozhodně jsou teď víc aktuální než kdy jindy, každopádně tahle řada se u mě zase vrátila na výsluní, protože ty předchozí tři - seriálové (obzvláť 20.) nebyly ve své kůži vůbec..

xVEGANx


Wrai

Tak zajtra miesto 5. série aspoň 90 minutový film...


Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:


Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal