Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 11 Hostů prohlíží toto téma.

Rhaegar

10/10, Jsem smutný, že to zrušili po třetí sérii.  Abych to přirovnal tak je to třeba jako Mr. Robot. Vlastně celou dobu nevíš co sleduješ a co se to sakra děje, ale je to tak výtečně zpracované, že ti to vlastně ani nevadí. Hraje to hodně na surrealistickou notu.

Spacecore

Citace od: Rhaegar v 22 Srpen, 2019, 19:41:3210/10, Jsem smutný, že to zrušili po třetí sérii.  Abych to přirovnal tak je to třeba jako Mr. Robot. Vlastně celou dobu nevíš co sleduješ a co se to sakra děje, ale je to tak výtečně zpracované, že ti to vlastně ani nevadí. Hraje to hodně na surrealistickou notu.
to mě právě láká a co je Mr. Robot to nevím.. každopádně souvisí to s Marveláckým seriálovým universem (nemám nakiukanýho nic) a je to alespoň částečně ukončené, nebo ty tři série zůstávají otevřeny?

Rhaegar

Marvel znát nepotřebuješ. Kdybych si to nepřečet tak nevím, že to tam patří. Stojí to vlemi samostatně. A ukončené to je myslím celkem slušně.
Vyprávěním je to podobné třeba tomu westworldu kdy opravdu moc nevíš co se kde děje a proč (ikdyž tam je mi to příde, že někdy dělají z diváka zámerně blbce aby lidé mohli tvrdit jak je to složitý příběh...) a ta sureálnost je řešená tím, že většina příběhu je řešena v různých myšlenkových světech.

Mr. Robot bych taktéž za sebe doporučil jestli máš čas. Lidé to hodně přirovnávají k fight clubu a zakladní myšlenka je vpodstatě stejná. Vyvrhelové nadávají na společnost a snaží se jí změnit. A hlavní hrdina má taktéž psychyckou poruchu takže nevíš do jaké míry mu můžeš věřit.

xVEGANx

Mr. Robot - jedna serie a dal jsem nekoukal
Legion - taky jenom prvni serie, na me moc velky psycho... zmateny, ale tak nejak samoucelne
Westworld - prvni serii jsem dal, pak uz jsem se k tomu nevratil

Pravidelne koukam na Yellowstone, ale tam me nektery charaktery vylozene serou svym prehravanim.
Bavil me Warrior, The Boys a cekam na dalsi serii Muze z vysokeho zamku.
No a jako prijemny retro si davam po hodne dlouhy dobe M*A*S*H*

sackettboy

26 Srpen, 2019, 15:24:12 #984 Naposled upraveno: 26 Srpen, 2019, 17:32:04 od sackettboy
Citace od: xVEGANx v 26 Srpen, 2019, 13:42:26Pravidelne koukam na Yellowstone,

tiež ho sledujem, a baví má to poriadne. ani po takmer celých dvoch sériach neviem tu rodinu zaradiť či sú zlé alebo dobré charaktery :D
ale zaujímalo by ma čo také urobil Jamie Beth, že ho tá tak strašne nenávidí? v nejakej diskusii som čítal, že vraj by nemal byť ich biologickým bratom, a preto je John k nemu tiež viac odmeraný ako k ostatným deťom, ale neviem ako na to prišli

videl si už posledný diel?
myslíš si, že to ten černoch, ktorý sa zbalil a odišiel z ranča, stojí za únosom Tatea?

quetzalogg

Ha, kdybyste se o tom nezačali bavit, tak mi ani nedojde, že už je druhá série Yellowstone. No tím líp, můžu si dát maraton  :)

sackettboy

Citace od: quetzalogg v 26 Srpen, 2019, 17:30:42No tím líp, můžu si dát maraton  :)

štvrtok je posledný 10.diel druhej série

Wrai

Spomínate si na seriál Battlestar Galactica?

Tak stanica NBCU v roku 2020(apríl) chystá jej návrat na obrazovky...podľa slov showrunnera sa nebude jednať o reštart, pretože to by si tento seriál zo stanice SyFy nezaslúžil. --poz

Citace"BSG fans, this will not be a remake of the amazing series Ronald D. Moore launched because... why mess with perfection?"

Žiadne bližšie info nie sú k dispozícii.

sackettboy

Spacecore

Začala nová řada South Parku a je to super! První díl je fajn (Mexican Joker), ale druhý (Band in China) je naprosto famózní, chcal jsem smíchy, satira je břitká a i "serialization" funguje jak hodinky. Byla tu i klasicky dost brutální scéna a díl byl zakázán v Číně.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář