Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 10 Hostů prohlíží toto téma.

Fefty

Citace od: xVEGANx v 31 Červenec, 2019, 00:47:10Kdyz se vratim k tem The Boys, nevi nekdo, proc uz nevychazi papirova verze, tedy pokracovani? Prodeje na prd? Venku je snad jeden nebo dva booky, jestli se nepletu.

Jo, venku jsou dva booky a BBArt dřív prohlásil, že víc jich nebude, protože spolu s Planetary a Americkým Upírem to byly nejhorší prodeje vůbec. Tohle mi hlava nebere, jsou to fakt výborné věci, mnohem lepší než 80% všeho, co tu vychází. Lidi ale asi radši kupují Stranger Things, což je jeden z nejnudnějších a nejvíc o ničem komiksů vůbec (a to mám seriál fakt rád).

Přitom speciálně The Boys vycházejí v zahraničí furt dokola, v různých omnibusech, sebraných vydáních, snad každý rok a lidi to tam pořád kupujou, na bookdepository jsou všechny ty starší verze vyprodané a k dispozici jsou jen ty čerstvé (zrovna teď to zase v US vychází v šesti dílech po dvou knihách, asi už popáté). Kdyby měl ten seriál velký úspěch a způsobil, že se toho přece jen ujme třeba Crew, bylo by to fajn, ale bojím se, že ani tak se to nestane, hlavně proto, že je to fakt dlouhý (a taky se Pavlovský několikrát vyjádřil, že se mu to moc nelíbí - ale to by nevadilo, nebylo by to poprvé, co na něco změnili názor...  :D )

xVEGANx

Fefty: diky za info.
Takze kdybych si to koupil, byl bych akorat tak nakrknutej, ze to nikdy nebudu mit komplet.

quetzalogg

Můj optimistický scénář pro The Boys: Pokud se seriál ve druhé sérii nezhorší, získá kultovní status jako kdysi GoT, a Crew nebo BBart se rozhodne kout železo a vydají to ve variantě tří omnibusů (jeden každý rok, aby to netrvalo věčnost).

Rhaegar

Nové GoT? To je to až tak dobrý? Sice jsem viděl teprve dva díly... Ale není to první seriál, který derekonstruuje superhrdinský žánr...

quetzalogg

Kultovní nemusí znamenat hodně dobrý. V podstatě stačí, aby v každém dílu byla nějaká šokující scéna typu rozprsknuvší se přítelkyně hlavního hrdiny ve zpomaleném záběru. V té míře cynismu je to asi první seriál, řekl bych.

Rhaegar

OK beru kultovka nemusí být kvalitní. Někdy právě naopak vzpomeňme The Room.

No misfits, doom patrol, deadly class a The Umbrella Academy (asi by se dalo vymslez víc podobných) mi vyzněním přijdou docela podobné. Ale to záleží asi na osobním vkusu no... 

Spacecore

Citace od: Rhaegar v 31 Červenec, 2019, 21:03:26OK beru kultovka nemusí být kvalitní. Někdy právě naopak vzpomeňme The Room.

pardon, že se přidávám do diskuze, do který nemám co říc, ale miluju The Room, viděl jsem to nejmíň 8x. :D co říkáš na disaster artist?

Rhaegar

Nic moc. Přehrávání slavných scén mi přijde zbytečné. To jsme viděli v  originálu. No a o životě hlavní dvojice nebo natáčení filmu jsem se dozvěděl kulové. Prostě Franco si to jakožto fanoušek natočil sám, pro sebe jako bych si já natočil sám pro sebe něco o SW nebo Lotrovi, kdybych na to měl prachy.

Spacecore

Já se teda chlámal.. i snoubenka :D já bych spíš chtěl vidět ten jeho celej přepis The Room, oni to prej natočili scénu po scéně celý.

Rhaegar

14 Srpen, 2019, 22:20:14 #969 Naposled upraveno: 14 Srpen, 2019, 22:26:41 od Rhaegar
Chtěl bych se omluvit za to co jsem tady řekl o seriálu Warrior.
Příběhu jsem sice stále nepřišel na chuť. Je takový průměrný (to fakt není negativní hodnocení), ale po tom co jsem znovu zhlédl všechny bitky musím změnit názor na akci. Je fakt dobrá a všichni by jste se na to měli kvůli tomu jít podívat.

Pořád jsem s nimi mám pár osobních problémů.
Souboje jsou často velmi krátké a jako divák nemám moc příležitostí se doi nich vcítit. Nepřátelé někdy padají správně a jindy předvádějí veletoče jako kdyby to byl wu-xia (fantasy). Nebo protože né všichni jsou tak dobří tak kamera nebo střih občas není tam kde bych jí chtěl mít.

Tyto problémy jsou však jen velmi zřídkavé a nebylo ode mě fér tyto souboje takto odsoudit a smést ze stolu všechnu tu choregrafii a dobré akční herecké výkony, které si pro nás tvůrci připravili.

Doporučení na 4/5 --poz

A já jsem teď příjemně naladěn na Wu assassins a opak Banshee ;)

A tady máte mého favorita :)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář