Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 8 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

Zdalo sa mi, že sme tu mali tému Stranger Things...

Každopádne, dopozeral som tretiu sériu a musím povedať, že aj napriek opakujúcemu sa konceptu, ma bavila...akurát tých nezmyslov tam bolo trochu viac než v predošlých sériách:

Rusácky obrovský podzemný komplex, infiltrácia premúdrelými deťmi atď.

Už by som sa rád dozvedel aj viac o tom paralelnom svete:

Ako sa o ňom dozvedeli Rusáci...a napríklad či sú tie bytosti nejaké príšery z vesmíru...

Každopádne jedno je jasné:

Kto randí s postavou Winoni Ryder ten skape...Hoppera mi bolo ľúto ako aj v predošlej sérii Sama Mukra.

Snáď štvrtá séria nejako viac priblíži ten svet a vydajú sa naň...len ako do toho celého zapojiť tie deti? Ďalšia vec, číta niekto tie komiksy od Dark Horse?

magik

Mne sa tato seria Stranger Things tiez pacila, ale nezmyslov tam bolo viac

aj Mind Flayer fungoval zrazu dost inac ako v minulej serii. Nehovoriac o tym rusoch, ehm.

Btw, je teoria, ze hopper to prezil, len ho to teleportovalo do tej ruskej zakladne. V potitulkovej scene hovoria ze maju americkeho zajatca, akurat ze nam ho neukazali. Ale niez nam priamo neukazali ze by sa Hopper rozpadol pri tej explozii. A vzhladom na to, co vsetko sa im uz v tom svete prepieklo, tak mozne to je 

Fakt som zvedava, co sa bude diat v stvrtej serii, ktore je uz potvrdena (mala byt povodne posledna ale to uz nie je iste).  :)

Wrai

08 Červenec, 2019, 23:41:14 #932 Naposled upraveno: 08 Červenec, 2019, 23:43:24 od Wrai

Aj s tym Billym v aute pred supermarketom...sa robili akoby nemohli utiect inakade...a este niekomu kto kvasi cely cas v aute.

Hej, len by mi prislo divne ze by sa vsetci v miestnosti rozlozili len Hopper nie.

Potitulkova scena mi nedavala zmysel ako mohla ta prisera existovat, ked bossa uzvretie portalu zabilo.

A co trebars El stratila schopnosti?

Som zvedavy na dalsiu seriu, snad sa s tym kvalitne popasuju, aby sa to neopakovalo a zaroven ostalo Strangers Things...nechali tam dost vela otazok...

Podla mna bude aj spin-off...

Rhaegar

10 Červenec, 2019, 21:19:59 #933 Naposled upraveno: 10 Červenec, 2019, 21:27:34 od Rhaegar
Po nějakém časem mám dvě doporučení na seriály co jste mohli minout.

První je Ephoria. Většina jste určitě viděli sex education. To je takové milé vtipné a vždycky to dobře skončí. Prostě klasická teen komedie v seriálovém zpracování. Tohle je na druhé straně spektra. Ukazuje to tu temnou stránku vztahů kde se pokazí všechno co může. Všechno je tam hnané až do extrémů aby se ukázalo kam až to může někdy dojít.

A druhé je Too Old to Die Young od tvůrce filmů Drive, nebo Neon Demon. Je to artovka jak poleno takže si buďte řekne, že je to fivný, ale chcete se dívat dál nebo. že takovou kravinu jste neviděli ani nepamatujete.

sackettboy

Stranger Things za mna dobre. Lepsie ako druha seria ale ziadne prekvapenie sa nekonalo. Hadam, ze stvrta seria bude poslednou. Inac uz serial strati svoje čaro.

Wrai

Spomínate si na film Snowpiercer kde sa po zamrznutých kontinentoch preháňali vlaky a hral tam kapitán America, ktorý bol s lúzou v zadných vagónoch kým v popredných žila elita?

Tak na jar 2020 vyjde seriál

Rhaegar

kony83

Fefty

... a chápeme všichni, že ten článek je recese?  :D  ;) která paroduje právě všechny ty diskuse, které občas probíhají i tady....

sackettboy

jj stačilo mi vidieť, že to píše dominik landsman

ale na druhú stranu povedzme si, keď sa teraz menia farby z bielej na čiernu, z chlapov na ženy a podobne, tak keby mala byť urobená aj tu opačná logika, tak nový blade by mal byť biely  rofl

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář