Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 13 Hostů prohlíží toto téma.

vn

Ten Black Sails jsem neviděl, takže děkuju za tip.

quetzalogg

Citace od: Gmork v 05 Červenec, 2019, 15:04:17Na youtube teď oblíbený unboxing, ale tenhle mě docela navnadil,
francouzská BD edice Walking Dead vypadá hodně dobře. Nejspíš si
jednu complete edici přivezu, buď základní W.D. nebo Fear W.D.
Obě vypadají parádně a rád na staré sezóny zavzpomínám.

No, to už jsou aspoň Bluraye, a ne ten diluviální formát DVD... pěkně to vypadá.

A na Sandmana se částečně těším, částečně se bojím. Ale jakou by to mělo formu? Komiksový Sandman měl někdy příběh na celý book, někdy jenom na jeden sešit nebo jen na pár stránek... a Sandman & jeho sourozenci to celé akorát zastřešovali. Možná ty příběhy z komiksů ani nevyužijou a Gaiman napíše pro seriál úplně novou story.

kony83

Citace od: quetzalogg v 05 Červenec, 2019, 19:33:26No, to už jsou aspoň Bluraye, a ne ten diluviální formát DVD... pěkně to vypadá.

A na Sandmana se částečně těším, částečně se bojím. Ale jakou by to mělo formu? Komiksový Sandman měl někdy příběh na celý book, někdy jenom na jeden sešit nebo jen na pár stránek... a Sandman & jeho sourozenci to celé akorát zastřešovali. Možná ty příběhy z komiksů ani nevyužijou a Gaiman napíše pro seriál úplně novou story.

Snad z toho neudělají "Sandman vstupuje lidem do snů a získává z nich informace, které pomáhají odhalit pachatele vražd" :-)

Gmork

Jo, vypadá to parádně, bohužel podobné Blu-ray edice si člověk
musí kupovat v zahraničí. Z části je to tím, že si Češi moc
originály nekupují, což může být i tím, že česká distribuce drží
ceny pořád na stejné úrovni i řadu let. Hra o trůny tu pořád
nesmyslně stojí 1200,- v Německu a ve Francii se to dávno dá
pořídit za polovic.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Rell

Citace od: quetzalogg v 05 Červenec, 2019, 19:33:26A na Sandmana se částečně těším, částečně se bojím. Ale jakou by to mělo formu? Komiksový Sandman měl někdy příběh na celý book, někdy jenom na jeden sešit nebo jen na pár stránek... a Sandman & jeho sourozenci to celé akorát zastřešovali. Možná ty příběhy z komiksů ani nevyužijou a Gaiman napíše pro seriál úplně novou story.

Citace od: kony83 v 05 Červenec, 2019, 21:02:03Snad z toho neudělají "Sandman vstupuje lidem do snů a získává z nich informace, které pomáhají odhalit pachatele vražd" :-)

Chlapy vy jste , ale negativisti...když k tomu přizvali Gaimana...tak to tak černě nevidím a je to Netflix...
což je taky trochu už záruka aspoň malé kvality.... :D
Jasně může z toho vzniknout paskvil...ale doufám, že ne...
To se spíš bojím u toho nového zaklínače, že to bude trochu průšvih....alespoň pro Evropu...no uvidíme.
Ještě, že si nikdo z Američanů nevšiml ještě Thorgala...z toho by teprve udělali akční nářez... ;D

Rhaegar

Původní tvůrce u seriálů není záruka kvality. Vždyť Sapkowski byl u seriálu z roku 2001 a na hru zaklínače 2 a 3 ani nesáhl :D

Rell

06 Červenec, 2019, 00:03:25 #926 Naposled upraveno: 06 Červenec, 2019, 00:23:01 od Rell
To je mi jasné....ale pozor knihy toho zase až tak společného se hrou Zaklínač, taky nemají...
Jestli mě paměť neklame, Andrzej Sapkowski se od Polského seriálu a filmu rázně distancoval.....
.... a to i v jedné debatě na které jsem byl i od Polské verze comicsu....

...tak nevím jakou měl tehdy svobodu v rozhodování a vliv.... :(

To Gaiman se bude přímo podílet na scénáři i produkci, takže úplnej propadák nečekám...
...jsem zvědav...uvidíme jak oba seriály (Zaklínač i Sandman) dopadnou....sám bych si přál, aby to bylo něco po čem řeknu "WOW"... :--

p.s. taky jsem zvědav jestli se Sapkowski nakonec rozhoupe k tomu prequelu k Zaklínači, psalo se o tom tuším už v roce 2018...

Wrai

Pise rovno dve knihy...ale minuly tyzden mu zomrel syn, tak sa to posunie.

Rell

06 Červenec, 2019, 01:14:56 #928 Naposled upraveno: 06 Červenec, 2019, 01:17:50 od Rell
Tak s tou smrtí syna, je to určitě obrovská tragedie... :(

...ale jsem rád, že se zase vrací k Zaklínači....ne, že by jeho ostatní knihy byly špatné, ale Zaklínač je prostě jeho "Svatý grál" v románové i povídkové tvorbě....

Rhaegar

Tak jsem viděl první dva díly třetí série seriálu Legion a pořád je to 10/10.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář