Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Pozrel som si Mortal Engines a za mňa  --poz  ... taký mäkký Mad Max...zároveň si viem predstaviť ako námet na nejaký európsky komiks. Akcia v pohode, prostredie super, efekty výborné s hercami som tiež nemal problém.... nečakal som od toho veľa a celkom ma to prekvapilo.

Trochu som mal problém so Shrikeom...ako vlastne stopoval tú hl. hrdinku? Čo mala nejaké stopovacie zariadenie na sebe?

Rhaegar

Rhaegar

Pardon nedošlo mi, že to není každému jasné  F:/
Ve zkratce. Před nějakou dobou vyšel na netflixu interaktivní film Black Mirror Bandersnatch kde jsi si mohl vybírat jak bude děj pokračovat. Tohle bylo sice ripnuto z netflixu, ale jako 5 hodinový film kdy ty scény šli všechny za sebou a nemohl jsi si je vybírat. Teď, ale někddo vytvořil prográmek, kde to může přeskakovat a dívat se na to stejně jako na tom netflixu.

Rass

nob321ody

....již delší dobu mám na disku remake seriálu Most /ne toho našeho Mostu/ .....tak ted koukám na The Bridge z roku 2013 a dobře se bavím...seriál jakoby byl dělaný na zakázku pro starého dědu noba
"Vždycky most"
 --poz  --poz  --poz
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

quetzalogg

Citace od: Rass v 11 Březen, 2019, 16:39:33A stojí to za pozretie?

Tak patří to do série Black Mirror, což je samo o sobě doporučení. A interaktivní film? Neměli jsme tu něco takového od Rozpaků kuchaře Svatopluka, takže já jsem na to docela zvědav.

sackettboy

videli ste uz vcerajsi diel Walking Dead?  :-* absolutne najlepsia epizoda za poslednych x sezon. urcite potesi kazdeho fanusika starych hororov  :D  oni tam dali fucking kukuricne deti   ;D  :-*

sackettboy

Mal som možnosť zhliadnuť oskarový snímok Green book a musím povedať, že tentokrát som sa bavil, a nie je to dvojhodinové utŕpenie aké u oskarových víťazov bývá.

nob321ody

Zelenou knihu jsem viděl před Oscarama.... pokud se tenhle film někomu nelibí, tak už potom nevím ....
paráda  --poz  --poz  --poz  --poz  --poz
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí