Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

Dax a 3 Hostů prohlíží toto téma.

dominic.west

8 dielov má aj český seriál MOST  rofl

Inak český RAPL sa snažil TRUE DETECTIVE trochu napodobniť vizuálne (Zvučka a Hudba)
Moje preklady: Luxley Vae Victis! Okko Komančé Dlhý John Silver ... a iné

kemen

Rapl sa mi celkom páčil, ale keď som čítal rozhovor s hlavný predstaviteľom a on tam neustále kňučal aké strašné podmienky mal pri natáčaní, tak som mal dosť :D ten kontrast medzi postavou a hercom :D Hudba k seriálu je parádna, rovnako aj k seriálu Vraždy v kruhu.
Druhá séria Rapla ide tuším teraz v tv.
Český seriál Most? To bude nejaká haluz asi, či?
Ale dánsky Most je paráda :)

sackettboy

myslim, ze ktosi minule v praci spominal, ze ten most je o tom, ze sa do ceskeho mostu vrati nejaky preoperovany/a a ludia v meste sa z toho nevedia spamatat... a toci sa to okolo toho, ak som teda dobre pocul  rofl  F:/

xVEGANx

Most ma par svetlych momentu, ale jinak hrozna krec a selhava i jako spolecenska satira, vsechny ty ody nechapu ::)
Rapl serie 2, po poslednim dile (4) koncim, takova hromada uplnych nesmyslu je az moc do oci mlatici F:/

sackettboy

Dnes bola posledná epizóda Vikingov. Musím povedať, že aj po piatej sérii bez Ragnara to bola stále zaujímava podívana  :.o Dúfam, že aspoň tak zvládnu aj tu poslednú a seriál skončí s nejakou hrdosťou. Jeden z mála serialov, ktorý bavil od začiatku do konca.  :)

nob321ody

tenhle seroš z HBO neznám /viděl jsem na youtube ukázky/, stahuji první díl
https://www.csfd.cz/film/619490-deadly-class/prehled/
...zná někdo???
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

sackettboy

je to od syfy (ale ta spolocna od zrusenia Stargate nic poriadne nevydala), ale nevidel som tak netusim.

Rhaegar

Citace od: nob321ody v 02 Únor, 2019, 21:02:33tenhle seroš z HBO neznám /viděl jsem na youtube ukázky/, stahuji první díl
https://www.csfd.cz/film/619490-deadly-class/prehled/
...zná někdo???

Už jsem to tady zmiňoval. Těžko se to popisuje, ale je to minimálně dobré. Takový mix všeho možného, ale funguje to překvapivě dobře. Co by vás mohlo zajímat tak to prý zaštítili Bratři Russoové.

sackettboy:
A SyFy má i dobré kousky například Magicians, kterým teď začala čtvrtá sezóna.

Rhaegar

Jo a tohle vypadá dobře.

Vypadá to, že superhrdinskou fázi č. 1 a to vybudovat hrdinský mýtus máme úspěšně za sebou. Teď se na nás bude valit fáze 2. a to shazovat mýtus tak drsnou realitou až je nechtěně komická.

quetzalogg

Citace od: nob321ody v 30 Leden, 2019, 23:00:56Kucííí ....dostal jsem tip na seroš  I Am The Night.....viděl někdo? Nic o tom nevím
Dík za odpovědi

Tak už jsem to rozkoukal, a je to dost slušnej noir, takže děkuju za tip. Má to mít jen 6 dílů, přičemž odvysílány jsou 4, a české titulky vznikají průběžně.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář