Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Duncan Idaho

1 ) Spousta starých herců s velkým H kteří v devadesátkách dabovali je po smrti.
2 ) Odměny za dabing jsou asi na desetině toho co kdysi, takže se na to další spousta lidí vykváklo.
3 ) Šílené množství seriálů a filmů je taky problém, ale zase jak pro koho. Petr Štastný dokázal každý rok nadabovat nové série asi pěti-šesti seriálů a byl v poho.
4 ) Jede se taky třeba mnohdy na první dobrou.
5 ) O dabingu se rozkecalo hodně dabérů. Chování, neprofesionalita, agrese a stres ze strany dabérových režisérů a vlastníků je prý na kriminál.
atd.
Když byla stávka ( někdy předloni asi ? ) tak se polovina zasekla a přestala dabovat dokud se nezlepší podmínky. Zatímco druhá polovina dabérů je vystřídala  (jako správní stávkokazové ) a jelo se dál. Smutné........ i proto hlasy tak často nesedí

sackettboy

Tak až teraz som sa prinútil pozrieť Venoma a som veľmi milo prekvapený. Bolo to zábavné, a určite lepšie ako všetky DC filmy dokopy (Aquamana som ešte nevidel). Škoda, že som tomu nedal šancu skôr, no komiksovú predlohu som nepoznal, takže za mňa príjemná oddychovka. --poz

quetzalogg

Venom je fajn, ale stojí a padá s Tomem Hardym v hlavní roli, díky bohu do toho neangažovali nějakého teenagera. A těším se na pokračování, kterého se zúčastní i Woody Harrelson (viz potitulková scéna - tenhle film už má 2 potitulkové scény  :D ). Tihle dva borci v jednom filmu, to bude koukatelné, i kdyby film sám byl úplná blbost.

Možná už tu byla zmínka, ale já jsem tenhle rest dohnal až teď - Safe, seriál od Netflixu, osmidílný, s uzavřeným příběhem, v hlavní roli Michael C.Hall (Dexter, Odpočívej v pokoji). Je to ukrutně napínavé, plné zvratů, dal jsem to na dvě posezení, a kdybych nemusel do práce, tak bych to dal na ex. Za žádnou cenu si od nikoho nenechte vyžvanit rozuzlení posledního dílu!

nob321ody

....já se tady moc neprezentuji ..... někdy něco napíšu o filmech nebo serošech na foru Třeba někoho zaujme ..... ale mám dojem, že se díváte na něco jiného..........
.....tady mohu napsat, že Safe stojí za shlédnutí
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

právě stahuji Temný případ třetí serii/první dva díly................
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rhaegar

True detective nová série po třech dílech zatím strašná nuda. Raději bych další Fargo :(

Spacecore

Venom mě vůbec nebavil a snoubenku taky ne..

Zato jsme byli na Glass a to bylo výborné! I přesto, že to mělo kupu negativních recenzí a kritiky, tak výsledek překvapil a jsem rád, že se Shymalan vrací do formy.

Wrai

sackettboy

Citace od: Spacecore  Včera v 20:08:50Zato jsme byli na Glass a to bylo výborné! I přesto, že to mělo kupu negativních recenzí a kritiky, tak výsledek překvapil a jsem rád, že se Shymalan vrací do formy.

čo človek to názor ako vždy, ale neviem či sa to da nazvať návratom do formy okrem filmov Rozpolceny, Znamenia a Šiesteho zmyslu bolo všetko otrasné :-D  Preto dúfam, že sa Glass bude viac podobať Rozpolcenému ako Vyvolenému :-P

Spacecore

Šestý smysl, Vyvolený, Znamení a Vesnice jsou (právem) mnohými (včetně mě) považovány za klasiku. Pak začal točit sračky, ano a nechápu proč, ale The Visit (jsem velkej fanda found footage hororů), Split a teď Glass jsou všechno dobrý filmy, takže cejtím, že se vrací do formy.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí