Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

Rass a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Rhaegar

15 Srpen, 2015, 16:16:04 #60 Naposled upraveno: 15 Srpen, 2015, 16:22:01 od Rhaegar
První dojmy Lucifer

Hmm můj verdikt naprostý průměr.
Kdybych to měl srovnat s jiným seriálem tak by to byl Connstantine.
V hlavní roli máme zazobaného protagonistu, který se celý díl chová sjetě a snaží se hláškovat až je to k nas*ání. Pak přidejte policistku co jí chce Lucifer zbalit, ale ta "svině" se nedá. A ti řeší případ. Mysteriótní prvky jsou tam velmi decentní až žádné. Kdyby se tam nepotloukal černý anděl (odkdy nemohou být andělé běloši?!) daly by se bez problémů přehlédnout.
Pár dílů tomu dám, ale vidím tam sestupný potenciál kde se budou mezi sebou prát ty fantasy prvky a detektivka a nakonec z toho bude ničím nezajímavá detektivka, kterých je mraky (CSI: Lucifer) .
Takže nezbývá jenom počkat na další adaptaci komiksu od které se hodně čeká, ale jak nám přehršel adaptací naznačuje asi to nebude taky nic moc. Teď mluvím Preacherovi...

Gmork

Do konce jsem to nevydržel. Největší problém u fandů
jako jsem já, že mají toho svého hrdinu v mysli jinak.
A tohle není Lucifer z Vertiga, ani náhodou, ale to je asi
daň sledovanosti. Na vertigácký filmový přepis by se
nejspíš nikdo nedíval. Tyhle postavy můžou fungovat
pouze na papíře. Sandman, Lucifer, Preacher, Hellblazer,
Thorgal, nic z toho se reálně zfilmovat nedá, vždycky
to bude horší než komiks.  ;)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Duncan Idaho

A jéje. Trailer jsem neviděl, a tak jsem se na Lucifera těšil. Ale podle toho, co říká mladý targaryen, to bude stejná shitka jako Constantine. Viděl jsem jeden díl, a bylo to tak ohavné, že jsem skoro prokopl televizi. 100% protipól comicsu. Prostě hanba. Další supernatural. Další odůvodnění k nové krimi ( případy se řeší už vším, tak tam dáme čaroděje )
Lucifer je tedy to samé. Škoda.

Rhaegar

17 Srpen, 2015, 01:11:23 #63 Naposled upraveno: 17 Srpen, 2015, 01:40:03 od Rhaegar
No jako fanoušek supernaturalu mě Constantine celkem bavil. S tím, že jsem se oprostil od předlohy a řekl jsem si. Je to jenom nějaký jiný magič s náhodně stejným jménem. Chápu, že zarytí komiksáci  to budou hejtovat a nesnášet.

Někteří to přirovnávají k seriálu Forever. Je to přesnější přirovnání. Musím jim dát za pravdu.  Ikdyž jsem viděl jenom pilot. Avšak zajímal by mě alespoň ještě jeden názor toho kdo četl Lucifera. Zajímá mě jestli nám to s Gmorkem nesedlo a nebo je to prostě kravina. Protože se mi nechce věřit, že by až tak pohnojily něco tak moc očekávaného. Protože jestli se to jenom vzdáleně podobá předloze tak nechápu co na to ty lidi mají.

Btw Jen škoda, že můj avatar nemá fialové oči  jako správný příslušník svého rodu :(

Holmwood

no díky, kukol som na trailer Lucifera a to si teda odpustím  :D komiks som síce nečítal, ale na hento bych nekukol ani keby mi zaplatia  :D

čul čumím na neviem koľkú reprízu Herkulesa so Sorbom...už od 4tej  :'( F:/ :D ... zlaté dobré seriálové časy... dneska je to jedna nuda za druhou na, ktorú si po dokukaní častokrát ani nespomeniem, hlavne, že to je všetko ,,realistické'' a hlavne ,,dospelé"  rofl

Duncan Idaho

Ach, Herkules :-* Za urážku tohohle seriálu bych kohokoliv vyzval na duel s pistolemi při západu slunce.
Zlý Áres,do kterého byla zabouchlá moje mamka, nezbedný Salmoneus, ty papundeklové zdi, no prostě krása. Vypnout mozek, zapnout tamagoči a dívat se. 
A navíc to bylo první velký rito pro turistiku Nového Zélandu a né nějaký Pán Prstenů.

Pro Rheagara: Vážně tě ten blonďatý budižkničemu neštval? V comicsu byl taky protivný a nesympatický, ale k tomu i vtipný, schopný a hlavně sráč, jakému rovno není. A bylo to, jak pravý bible, dobré. Rozpitvaní postavy, aby byl televizně korektní a vešel se do kolonky Family, je mechanika nefungující a člověk by si myslel, že jim to díky ratingům a sledovanosti někdy docvakne.
Ale nikdo nejsme dokonalý. Já mám třeba rád televizního zaklínače :D

Gmork

Skouknuty dva díly Fear the Walking Dead
a zatím baví, uvidíme, jak se to dál vyvrbí.  ;)
tak má koukat aby byl.

Holmwood

čul sa zabávam pri 3rd rock from the sun ... to je tak bohovské  rofl

Rhaegar

03 Září, 2015, 00:18:20 #68 Naposled upraveno: 03 Září, 2015, 00:28:28 od Rhaegar
Duncan: Pardon zapomněl jsem  na tebe. Jde o to, že srovnáváš. Vem si třeba Eragona nebo tvého televizního zaklínače. Kdyby si nevěděl, že existuje předloha, tak je to šedý průměr. Když to však srovnáš zjistíš, že oproti předloze to naprostá kravina je. Vždycky jde o to podle čeho porovnáváš. Kdyby jediný film co jsi kdy viděl byl King kong a používal to jako výchozí bod pro všechny ostatní další tvoje filmy tak hodnocení taky dopadne úplně jinak. Opravdu už nevím jak ti to vysvětlit...

Nedávno jsem dokoukal všech šest dosud vyšlých sérií animovaného sitcomu Archer.
Všem vřele doporučuji. Takhle jsem se u animáku nenasmál od té doby co jsem dokoukal Ugly americans

Fear the Walking Dead: Nevím je to takové nijaké. První díl nás seznamoval s pozadím postav a hlavně jednou smažkou. Druhý díl.. Postavy se jen tak ploužily před kamerou bez toho aby něco dělali.
Spíš tak čekám co z toho nakonec bude. Zatím je to takové komorní drama bez toho aniž by se tam odehrávalo nějaké to drama.
Kdyby to ve stejný den nevycházelo v CZ dabingu asi bych se na to vykašlal... 

Gmork

Jo ten smažka-kluk mně taky leze na nervy,
asi to má být nějaká prevence proti drogám.
Doufám, že ho brzy hryzne nějaká zombie,
bude z něj pěkný smažka-zombík.  :D
tak má koukat aby byl.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření: