Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 7 Hostů prohlíží toto téma.

Holmwood

Citace od: alexxiik v 29 Květen, 2015, 21:48:20
Mám originál box set, aj Akty, aj Fringe  :D :D :D

našťastie Akta X u nás vydávali keď som nemal prachy inak by už bol doma  rofl

alexxiik

Ja mám len anglické verzie, som ani nevedel, že to vychádzalo aj u nás...
Mám slabosť pre tieto staršie veci, na ktorých som vyrastal, mám aj MacGyvera, Knight Ridera a teraz plánujem A-team a Xenu  ;D
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Holmwood

29 Květen, 2015, 22:05:46 #42 Naposled upraveno: 29 Květen, 2015, 22:13:24 od Holmwood
Citace od: alexxiik v 29 Květen, 2015, 21:55:58
Ja mám len anglické verzie, som ani nevedel, že to vychádzalo aj u nás...
Mám slabosť pre tieto staršie veci, na ktorých som vyrastal, mám aj MacGyvera, Knight Ridera a teraz plánujem A-team a Xenu  ;D

vrrr ano toto sú seriály, nie to čo sa za ne považuje dneska 

vychádzalo hodne dávno to som ešte tuším na strednej trčal :D chvalabohu bo ma ten DVD ošial prešiel, tolké prachy čo som za to dal to by bolo komiksov  :D

btw. pred časom som robil poriadok medzi originálkami, a niektoré tie plastové obaly sa mi normálne rosypali v ruke, stalo sa to niekomu?  To som ho len vytiahol z police kde bolo dlhé roky a zrazu som ho mohol hodiť do koša  :D

Gmork

Z DVD box setů si kompletuji Boardwalk Empire
a Hru o Trůny. Hlavně kvůli jazykovým formátům.
Na podzim v Paříži bych si rád koupil sety Vikings,
Penny Dreadful a Fargo. Tady se jich asi nedočkám.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Rhaegar

Citace od: Holmwood v 29 Květen, 2015, 22:05:46
btw. pred časom som robil poriadok medzi originálkami, a niektoré tie plastové obaly sa mi normálne rosypali v ruke, stalo sa to niekomu?  To som ho len vytiahol z police kde bolo dlhé roky a zrazu som ho mohol hodiť do koša  :D

Jen pro zajímavost. Kolik let ti to tam cca leželo?

Holmwood

6-7+- rokov ale proste je to divné ... ono boli to možno 4 kusy, z pár desiatok, ale aj tak, a to ja som velmi opatrný na svoje veci

Rhaegar

Zdá se mi to nebo se každý seriál po první sérii vyčerpá? Přijde mi to, že nejlepší nápady použije v první sérii a pak už jen recykluje nápady a vaří z vody.
Narážím hlavně na Penny... První série super. Teď se z toho stává telenovela. V první řadě naprosto nadbytečná Linka s Dorianem, který si užívá s nějakou transkou či co to je. Né, že by mi to vyloženě vadilo, ale to jak je to tam dané mi připadá naprosto samoúčelné. Jako by si stanice chtěla dokázat, že jsou opravdu drsní a pokrokový když tam dají tohle. Nebo se jenom snaží zvednout nějakou odezvu na internetu podobně jako "znásilnění" Sansy v GoT. To nedokážu posoudit.
Dále Lily...
Telenovela. Nelíbí se kam se to celé ubírá. Nejdříve to zjistí Monstrum pak Cowboy a budou to řešit trapnými kecy, které nikoho nezajímají, protože to stejně nakonec vyšumí úplně do ztracena. Jedinej vzat, kterej dává jakž takž smysl je Vanesa a Monstrum.

Gmork

Záleží jak co, Penny trochu mlátí prázdnou slámu,
ale Vikingové mě baví pořád stejně. Deadwood si taky
udržel kvalitu po celou dobu. To samé Boardwalk Empire.
I u Walking dead mě bavila víc druhá řada než ta první.
Největší průšvih byl asi Z nation, tam to šlo do sraček
poměrně rychle.  ;)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Ravenn

Jeden ze seriálů který po první řadě neupadá je třeba Torchwood. Spin-of který překonal Doktora.)

Holmwood

nezdá, seriály sa držia vo väčšine prípadoch jednej schémy nastolenej v prvej sérii
pak už záleží na scenári ... buď sa mu podarí zaujať alebo si začneš všímať kadejaké detaily, ktoré si videl 50x pred tím v tom istom alebo v inom seriále ... ono sa dosť často pri žánrových seriáloch preberajú príbehy z iných seriálov len sú zabalené do iného sveta...
prázdniny u uja pri sledovaní seriálov ... boli v hádaní v ktorých seriáloch sa tento príbeh už odohrával  :D
jo trebárs Akta X boli vykradnuté kadečím (ktovie odkial zas čerpali oni ...atď) . Dnešný diváci koľko kra´t netušia jak sú tie ich originálne seriály často neoriginálne ... ale bavia nás stále  :D

To sa mi lúbi pri Continuum tam mám pocit akoby si každá séria šla novým smerom.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář