Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

Nový projekt

Netflix oznámil, že se pustil do nového samostatného projektu. Jedná se o snímek, ve kterém se představí Ryan Gosling a Chris Evans v hlavních rolích. Půjde o snímek s názvem The Gray Man, a o jeho režii se postará Joe Russo známý z filmu Endgame. Bude se jednat o akční trhák, který odvypráví příběh bývalého agenta CIA.

Tento trhák bude podobný svým žánrem jako bondovky. Jeho rozpočet se má vyšplhat až do astronomických výšek - odhaduje se až 200 milionů dolarů! Cíl je přitom zcela jasný - přilákat nové předplatitele a vytvořit nový seriálový námět.
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

...začínám seriálek HBO EUFORIE /2019-20/
....dramatický seriál o dospívání, vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří se snaží vyznat v lásce a přátelství ve světě drog, sexu, traumat a sociálních sítí...............
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rhaegar

29 Červenec, 2020, 22:14:37 #1632 Naposled upraveno: 29 Červenec, 2020, 22:20:47 od Rhaegar
Já jsem si dal Netflixovský francouzský akčňák Lost Bullet.
Příběh je tam jen trochu z donucení, ale akce ať už přestřelky, ruční bitky nebo hiničky autem jsou tak dobré, že si obhájí střídmých 90 minut. Pro fanoušky akce rozhodně palec nahoru.

nob321ody

Citace od: Rhaegar v 29 Červenec, 2020, 22:14:37Já jsem si dal Netflixovský francouzský akčňák Lost Bullet.
Příběh je tam jen trochu z donucení, ale akce ať už přestřelky, ruční bitky nebo hiničky autem jsou tak dobré, že si obhájí střídmých 90 minut. Pro fanoušky akce rozhodně palec nahoru.
...už to mám staženo ...neznal jsem...zítra pokoukám...díky za tip
Saudkově práci.

Rhaegar

Nevím jak vám, ale mě přijde poslední série "Agentů Štítu" jako strašná nuda. Nevědět, že je to závěr seriálu tak to ani nedokoukám.

sackettboy

videl som zatial iba prve dve casti a uz si pomaly ani nepamatam o com boli. okrem toho ze su v tridsiatych rokoch. ale agenti mi pridu nudny hadam od druhej serie, uz nepomaha ani kostymcek Quake  :D  F:/   ale podobne som stale nedopozeral ani daredevila, iron fista ani cagea. stale to zavadzia na disku  rofl

Rass

Tak Daredevil a Punisher sú tak o dve triedy nad Agentami. Jessica Jones, Iron Fist a Cage o triedu.

Rhaegar

Daredevil ano
Punisher je slabší.
Cage a jessica nastejno.
Iron Fist o hodně níže.

sackettboy

02 Srpen, 2020, 09:50:32 #1638 Naposled upraveno: 02 Srpen, 2020, 09:54:04 od sackettboy
Citace od: Rass v 02 Srpen, 2020, 00:39:25Tak Daredevil a Punisher sú tak o dve triedy nad Agentami. Jessica Jones, Iron Fist a Cage o triedu.

Jessicu prvu seriu som dopozeral len so sebazaprenim a to som po pri tej nude staval 50 minut pomaly na hlave. Dalsiu seriu som uz ani nestiahol.

Taky Yellowstone to je poriadny serial kde mi tych 40 minut ubehne ako voda a ja si hovorim, co uz je koniec?!

quetzalogg

03 Srpen, 2020, 15:58:04 #1639 Naposled upraveno: 03 Srpen, 2020, 16:10:01 od quetzalogg

Tento týden jsem shlédnul historický dokumentární seriál Tři města, která změnila svět: Amsterdam, Londýn, New York

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12561225408-tri-mesta-ktera-zmenila-svet-amsterdam-londyn-new-york/
Skvěle zpracovaný kousek o založení a rozvoji tří měst, v nichž se zrodil kapitalismus, se vším dobrým i špatným, co to obnáší. To jsem si stáhnul a archivoval.

Všechny díly lze nalézt na ulozto.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář