Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

quetzalogg

Poslední týden se docela solidně bavím u seriálu Happy!

Po prvním dílu jsem si říkal - sakra, tohle je mi nějaký povědomý... a ano, znám to z kocogelského keramova překladu komiksu od Granta Morrisona!

http://www.kocogel.info/index.php?topic=18722.0

myth

Citace od: Killingjoke v 15 Květen, 2020, 11:41:48Tak těch by bylo   :D  ...

Super díky, pár jsem jich neviděl, tak se na to vrhnu. :-)

Rhaegar

Já jsem rozkoukal nový komediálně historický seriál The Great a zatím  --poz
Jestli si, ale nejste jistí jestli vás to bude bavit tak si dejte film Favoritka. Je to nezávislý samostatný film úplně o něčem jiném, ale sdílí se seriálem úplně stejný styl.

nob321ody

...největší sr.čka letošního roku,je film na který jsem jak ocas čekal... Capone 2020
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rhaegar

Je to vtipně špatný nebo jenom nudně špatný?

nob321ody

24 Květen, 2020, 23:54:45 #1477 Naposled upraveno: 25 Květen, 2020, 13:52:25 od nob321ody
Citace od: Rhaegar v 24 Květen, 2020, 23:37:08Je to vtipně špatný nebo jenom nudně špatný?
.....jsem rád, že už nevím o čem to bylo..........bože to byla nudná chujovina

doplním....ono dívat se jak se starej Al pochcává a posrává, je samo o sobě "zážitek"...........
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

....tož totok může být jiný kafé, doufám, že si po filmu Capone upravím hladinu "spokojenosti"
https://www.fandimeserialum.cz/clanek/22999-hightown-drsna-kriminalka-plna-tajemstvi-drog-a-sexu-v-prvnim-traileru
Saudkově práci.

nob321ody

....ale můžu si také pochvalovat... dokoukal jsem The Last Dance a pro nás co koukáme na NBA a navíc jsme fandové Bulls, je tohle vyložená papačka ........... kurecpalec 98% na CSFD si to neszaslouží .....tam musí být 100% a radějí více
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář