Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Lenže:

Teddy spáchal samovraždu lebo už mal dosť toho ubližovania iným...a ten kto je v Charlotte si už spomenul na svoju identitu, tudiž, Teddy by nepokračoval v misii s Dolores.

sackettboy

1917 - nebolo to zle, ale na mna moc poeticke  :)

NoPirates

Mindhunter-je drama psychologického zločinu Netflix, které se točí kolem FBI behaviorální vědecké jednotky. Je založen na knize skutečných trestných činů, Mindhunter: Uvnitř jednotky elitního seriálu pro trestné činy FBI.
Právě jsem dokoukal 2.sezónu a musím říct, že i když v současné době nemám času nazbyt, tak tohle jsem
dal prakticky na jeden zátah.
Seriál, který nemá žádný "hype" kolem sebe, ale je to neskutečná pecka!
První sezona je rozjezdová, dává se dohromady tým a druhá sezón... to je totální lahůdka (kam se hrabe série True Detective/Temný případ) a víc vám nepovím...

myth

Westworld zase překvapil. Byť je to logické a divím se, že mě vůbec nenapadlo, že se Dolores může kopírovat.

Každopádně jsem opravdu zvědaví, jak se to bude vyvíjet dál.

Wrai

09 Duben, 2020, 19:38:45 #1434 Naposled upraveno: 09 Duben, 2020, 19:43:04 od Wrai
Vidím to tak, že niečo z toho je simulácia alebo je tam viac simulácii a časová os je nejako opäť rozhodená, ako bolo zvykom. Caleb je možno mŕtvy ako bolo naznačené, že sa zabije. Aj ten jeden týpek naznačoval v prvej epizóde, že čo ak žijú v simulácii...Dolores = Agent Smith / Neo , Meve = Neo / agent Smith ...ťažko určiť kto je tu zloduch, pretože každému ukazujú dobrú aj zlú stránku ... svet bol nukleárne zbombardovaný, Seracc chce v simulácii zariadiť poriadok, aby sa neopakoval scenár s Westworldom. Otázne je, čo je zač William...

Koniec koncov, toto je plagát k 3. sérii:

Ukázat / Skrýt sekci  :

Wrai

Fakt netuším čo za mindfuck bude v tejto sérií, ale pri každej epizóde, posudzujem, skúmam, premýšľam, mozog ide na 100% a beztak vie dodať element prekvapenia. Kým Dolores a Seracc sú pomerne jasní. Zložitejšie na tom sú tie divoké karty vo forme Bernarda, Wiliama, Meve...u ktorých je viac možností, čím môžu byť.

Po tejto epizóde sa naskytá otázka kto je Caleb. Inak fajná časť Calebov trip nemal chybu v niektorých momentoch...ale nejak extra droga mi to nepríde, v podstate okrem hudby sa dokázal fajne koncentrovať.

myth

Jsem taky zatím hodně spokojený, je to zase úplně jiné. U druhé řady mi přišlo, že se to nějak vyčerpává, ale přenesení děje hodně prospělo.

Jsem zvědaví, jaký se z toho vyvrbí konec, vůbec bych se nedivil, kdyby to opravdu vše byla simulace a reálný svět už by byl drahnou dobu zničen atomovou válkou.

myth

Tedy Westworld mě baví čím dál tím víc. Vůbec nemám šajn, jak se to vyvine a kdo bude kde a jak.

nob321ody

Citace od: myth v 21 Duben, 2020, 00:32:39Tedy Westworld mě baví čím dál tím víc. Vůbec nemám šajn, jak se to vyvine a kdo bude kde a jak.
...jsem na tom stejně ....viděné jsem smazal a ted to znovu stahuji, abych si to mohl uložit k ostatním výborným seriálům .....
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rhaegar

Na netflixu si pusťte Vyproštění.Režíroval to Sam Hargrave. Ten předtím dělal dubla Thorovi nebo navrhoval akční scény pro Atomic Blond. Tady si se svým kámošem natočil Hemsworthem natočil choreografickou lahůdku bez kompromisů.

Vyšel taky první díl Penny Dreadfull City of Angles. Stejně jako mateřský seriál se na to krásně dívá, ale obsahově je to trochu rozvláčnější. A na mě už trochu moc moderní :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář