Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 11 Hostů prohlíží toto téma.

Rhaegar

Citace od: Majkys v 11 Březen, 2020, 23:10:14Šmankote, mladšímy ročníky jsem rozhodně nemyslel tebe
Takže chceš říct, že jsem starej? To je poznat už i přes klávesnici. To jsem to dopracoval :(
:D

Wrai

myth

Víš že starších lidí se na to nemáš ptát, abys je neuváděl do rozpaků? ;-)

Wrai

Nie, viem len, že sa na to nemám pýtať žien.

Rhaegar

Ale my mileniálové jsme přecitlivělý. Prostě unikátní sněžné vločky.

Jinak viděl jsem 1917 Filmařské veledílo kde každý aspekt filmu šlape na 100% a zároveň si přidělá práci s neobvyklými způsoby, které ale vycházejí a tím film povyšují ještě výše.

jose28

Prosím, poraďte mi, jestli se dá sehnat někde film o filmu The Room. Titulky by byly fajn, ale nejsou nezbytné...
Díky.  :-//  :-//

Wrai

Sledujem Westworld - tretiu sériu - zatiaľ sa mi to páči, nie je to hektické ako druhá séria, málo postáv a je v nich prehľad, prvá epizóda bola super, Dolores je kus... akurát mám problém spomenúť si na predošlú sériu a ako to celé dopadlo a podobne...

Druhá epizóda už bola vlažnejšia...Game of Thrones easteregg...no prišlo mi divné, že Meve v simulácií má takú moc nad celou simuláciou aj robotom v reálnom svete.

nob321ody

....já jsem jezdil tři měsíce skoro každé odpoledne do nemocnice do Olomouce  za klukem .....tak jsem nebyl ani jednou v kině... tak si dnes večer dám Vlastníci....
Westworld mám odsledované dvě série .............
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

alexxiik

Vlastníkov som pozeral včera, bohužiaľ, na to, že to má byť komédia, ma reálnosť predlohy skôr nasrala, ako pobavila...ale herecké výkony super...

myth

Wrai

Tak Meve prostě celou simulaci hekla. Sice jí ořazali, ale stále potřebují informace, tak zůstala do určité míry stejná a tedy jí zůstalo i vlastní vědomí.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář