Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

HBO pripravuje seriál podľa úspešnej PS hry The Last of Us(tento rok vyjde druhý diel), o scenár sa postará ten chlap čo napísal scenár k Černobyľu.

quetzalogg

Tak jsem se podíval na tu Poslední aristokratku. Už jsem teda zabil 2 hodiny i horším způsobem, ale většinou spíš podstatně lepším. Málo platné, české komedie, zejména ty z posledního třicetiletí, nebudou můj šálek čaje. Asi proto, že mi vůbec, ale ani trochu nepřirostla k srdci současná generace herců, a většina českých scénáristů při pokusech o humor žije v jakési permanentní křeči. 

Spacecore

Včera jsme byli na Neviditelném. Těšil jsem se dost, zklamán jsem nebyl, ale ani nadšen. Bylo to zdlouhavé, mělo to logické díry a přes silný námět to mohlo dopadnout líp. Ale některé scény fungovaly výborně a celkově to šlo, ale žádná pecka. Jako drama o domácím násilí je to OK.

Rell

09 Březen, 2020, 22:07:15 #1393 Naposled upraveno: 09 Březen, 2020, 22:23:39 od Rell
to nob321ody, vn:

Tak jsem vám ty "audio příspěvky" přesunul tedy sem:

Audioknihy

nob321ody

Citace od: Rell v 09 Březen, 2020, 22:07:15to nob321ody, vn:

Tak jsem vám ty "audio příspěvky" přesunul tedy sem:

Audioknihy

...děkuji
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rhaegar

Uvědomuji si, že jsem tady jediný weeb a ostatní tu anime nesnáší, ale tohle třeba někoho zaujme :)

nob321ody

Citace od: Rhaegar v 10 Březen, 2020, 13:40:24Uvědomuji si, že jsem tady jediný weeb a ostatní tu anime nesnáší, ale tohle třeba někoho zaujme
...zdaleka nejsi sám.... já viděl spoustu těch lepších animáků.... ale jak o něčem napíšu, tak hned mě zdrbají, že se dívám na filmy ve špatné kvalitě, že se dívám na nadabované filmy apod..... tak raději mlčím... mě je úplně fuk na rozlišení..a pokud je cz dab nebo cz tituly .....tak můžou jít originální žvatlání do pr...yč ....to už musí být vyjímka, abych se díval v originále!
Když už šahám po originále tak jedině u FR, RU a AN šachových knih /jinak ty geglaniny nepotřebuji k životu
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Majkys

Citace od: Rhaegar v 10 Březen, 2020, 13:40:24Uvědomuji si, že jsem tady jediný weeb a ostatní tu anime nesnáší, ale tohle třeba někoho zaujme :)

Nejsi  ;)  :D  Taky můžu tyhle omalovánky,jenom nemám moc přehled, takže když narazíš na něco zajímavého, klidně to sem tlač. Některé kousky jsou pro mě tak nějak !neuchopitelné"  :D Já doteď sjíždím Fairy Tail (až letos vyjde jako RPG na Switch tak pro mě jasné must have). Chystám se na Bubblegum crisis, což je prý 80-90ková klasika se kterou jsem zatím neměl tu čest. Z filmů mám oblíbené Appleseed (hlavně CGI titul Alpha z r. 2014) a plánuji shlédnout Imperium mrtvých (zatím odkládám pro rozporuplná hodnocení).
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

nob321ody

...mám takový dojem, že se tady probíral seroš Půjčovna masa.....
Pokud by někdo chtěl Morgana, jeho tři knihy mám ve formátu *docx
Půjčovna masa
Zlomení andělé
Probuzené běsy
Saudkově práci.

Rhaegar

10 Březen, 2020, 21:24:24 #1399 Naposled upraveno: 10 Březen, 2020, 21:27:53 od Rhaegar
Mohu sem cpát animaci? No jestli to v této vcelku komorní skupině zajímá dva lidi tak už to není zbytečné.

Viděli jste Primal? Je to od stejného chlapíka co dělal Samuraie Jacka. Spousta kritiků a odborníků se shoduje, že je to nejlepší neasijská animace minulého roku. A já s nmimi mohu jedině souhlasit. Má to pět epizod po 20 minutách takže časová investice není velká.

Impérium mrtvých je taková průměrná anime rodiná pohádka. Nemohu to strhat, ale nejde tam nic vyloženě pochválit. Všechno je tam dělano tak nějak napůl. Nadruhou stranu jestli tě to zaujalo tak není co řešit. Jdi do toho :)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář