Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 11 Hostů prohlíží toto téma.

Rell

15 Únor, 2020, 02:39:31 #1360 Naposled upraveno: 15 Únor, 2020, 02:54:40 od Rell
Dobrej tip....ten původní film Masters of the Universe jsem neviděl snad 20 a více let.....stáhl jsem to z uložto.....a jak už jsem skoro vše zapomněl....
....ty jo....ona tam hrála i Courteney Cox.... dobrej úlet, ale každej nějak začínal.... :--

Killingjoke

Na seriál Hunters o lovu nácků v 70. letech jsem se těšil, hned jak jej ohlásili. Ovšem čekal jsem víc "serioznější" seriál, tohle na mě totiž působí jako něco od Tarantina. Což může být dobře, nebo taky hodně špatně, jelikož Tarantina moc nežeru. :D  No uvidíme, pár dílů vyzkouším. Al Pacino je můj oblíbenec. Startuje se příští pátek.  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=oZWa1-U9r4g

quetzalogg

Citace od: Killingjoke v 16 Únor, 2020, 11:06:56Na seriál Hunters o lovu nácků v 70. letech jsem se těšil, hned jak jej ohlásili. Ovšem čekal jsem víc "serioznější" seriál, tohle na mě totiž působí jako něco od Tarantina. Což může být dobře, nebo taky hodně špatně, jelikož Tarantina moc nežeru. :D  No uvidíme, pár dílů vyzkouším. Al Pacino je můj oblíbenec. Startuje se příští pátek.  ;)
Tak tohle bych od toho tématu fakt nečekal. Máš pravdu, je to jako Hanební pancharti po 30-ti letech. Ale tak co, zábava to bude téměř jistě.

Rhaegar

Ještě, že máme diverzitu názorů. Člověk nemůže sledovat všechno tak jsem tohle automaticky vyfiltroval jako detektivku + kostýmové drama (oboje nerad). Když slyším, že to není vážné a jako od Tarantina teď to chci teprve vidět :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář