Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

quetzalogg

Nojono, někdo rád holky, jinej vdolky (máte na Slovensku nějaký podobný přísloví?).

Spacecore - myslím že u každý Tarantinovky byly na DVD nějaký Deleted Scenes, ale Director´s Cut zatím nikdy. Já myslím, že by nepustil na trh nic, co by neměl vypilovaný podle svých představ.

kemen

quetzalogg

Citace od: kemen v 14 Leden, 2020, 21:34:14Máme: Niekto to rád horúce ;)

To je totéž, jako že každýmu se líbí něco jinýho? To se mi nějak nezdá  --th

kemen

;)
Normálne ste ma dostali do stavu, že si ten film chcem pozrieť a to som už pár rokov v štádiu, že si v priebehu roku pozriem max dva-tri krát niečo v kine (SW + niečo k tomu) a tv nesledujem takmer vôbec, až na pár občasných stariniek a sem-tam seriál :D Vytvorili sa tu pekne dve skupinky filmárov a ja skôr inklinujem k tomu Spacecore gangu (nevadí, že to je asi jinej gang), Tarantinoviny mám rád a vo filmoch ma vždy poteší, keď nájdem aj tie vaše skryté vajcia, či ako im to hovoríte :) ale hlavne, keď tam proste sú, či sa to Sackettovmu gangu páči alebo nie ;) mier, peace, mír, béke atd ;)

Wrai

CitaceTo je totéž, jako že každýmu se líbí něco jinýho? To se mi nějak nezdá 

Proti gustu žiaden dišputát.

Rass

Lynch, no, to je tiež dobrý pacient. Ale v porovnaní s Tarantinom je u mňa o hodne vyššie. Je toho viac v čom víťazí, ale rozhodne tá tajomnosť, záhadnosť jeho zápletiek ma baví najviac.

Ale tak samozrejme, 100 ľudí 100 chutí, každému sa páči niečo iné.  ;)  ;)

Rhaegar

14 Leden, 2020, 22:31:15 #1206 Naposled upraveno: 14 Leden, 2020, 22:43:31 od Rhaegar
Citace od: quetzalogg v 14 Leden, 2020, 21:24:25Spacecore - myslím že u každý Tarantinovky byly na DVD nějaký Deleted Scenes, ale Director´s Cut zatím nikdy. Já myslím, že by nepustil na trh nic, co by neměl vypilovaný podle svých představ.

The Hateful Eight
168 min (SE: 187 min, Televizní verze: 210 min)
Ta televizní verze je pro netflix.

Auto zabiják má taky prodlouženou verzi, dále Sin City a Takoví normální zabijáci. Možná ještě něco neštudoval jsem moc pečlivě.

sackettboy

pekne sme to tu rozvírili, a to som sa ešte nedostal k téme zaklínača. rofl

no kemenik, tak to by nám tarantino mohol zaplatiť aj provoz kocogelu na pár mesiacov, keď mu tu robíme takú reklamu a ty si jeho filmík stiahneš a kukneš  :D  ;D  a btw. od zajtra ti robí korekcie spacecore jo? je nezamestnaný času má dosť  rofl ja sa nechám unášať ďalej a po sto rokoch možno pozriem Pulp fiction

Rass

Sin City ani Takých normálnych zabijákov netočil Tarantino. Na prvom myslím točil len tú scénu vo výťahu na konci a k druhému robil scenár.

quetzalogg

Citace od: Rhaegar v 14 Leden, 2020, 22:31:15The Hateful Eight
168 min (SE: 187 min, Televizní verze: 210 min)
Ta televizní verze je pro netflix.

Auto zabiják má taky prodlouženou verzi, dále Sin City a Takoví normální zabijáci. Možná ještě něco neštudoval jsem moc pečlivě.
Dík za tip (na The Hateful Eight).

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář