Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

Rhaegar (+ 1 Skrytých) a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Gmork

Hodně se mi teď líbí Strážci od HBO, Jeho temné esence od BBC,
pořád koukám i na Walking dead, i když to tedy už nepřináší nic nového, prostě
tak nějak ze setrvačnosti. A v Německu jsem si koupil na Blu-ray Ash vs Evil dead,
tak tuhle gore lahůdku sjíždím znovu ve vysokém rozlišení. :)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

nob321ody

...sjel jsem první díl....kua to je paráda
https://webshare.cz/#/file/5K02vL5ya3/godfather-of-harlem-s01e01-cz-sub-webrip-x264-mkv
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

....nejsem vyznavač filmů s originál hatlamatikou  A,F,N /v nouzi skousnu i to/ ....minulý týden jsem stáhl Irčana s titulkama.... včera jsem to smazal....protože už je staženej v češtině...

...........a k tomu si dám Wonder Woman Bloodlines
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

quetzalogg

Citace od: nob321ody v 03 Prosinec, 2019, 13:19:16....nejsem vyznavač filmů s originál hatlamatikou  A,F,N /v nouzi skousnu i to/ ....minulý týden jsem stáhl Irčana s titulkama.... včera jsem to smazal....protože už je staženej v češtině...

...........a k tomu si dám Wonder Woman Bloodlines

Ale no fuj, dabovanej Robert de Niro?

nob321ody

....nedělá mi problémo dívat se na anglicky mluvící film, jenže u mně doma bude De Niro hovořit česky /a ti ostatní hoši a dívky ze západu též......pokud to česky jde
 rofl  rofl  rofl  rofl  rofl
Saudkově práci.

Majkys

Citace od: Rell v 01 Prosinec, 2019, 22:33:03to Rhaegar:

Sakra...začínám mít dojem, že Harley Quinn je snad o 2 třídy lepší než Deadpool...  :--

Ou, tak tenhle kresleňák je dost brutální jízda. Těším se na další pokračování :D Musím přiznat, že v poslední době mě některé DCčkové serie baví poměrně hodně (Titans, Young Justice), některé moc nezaujaly i přes slušný potenciál (Doom patrol) a některé vyloženě zklamaly (Batwoman).
BTW Už jste někdo koukal na Pennywortha? Stojí to za shlédnutí? Na netu je to slušně hodnocené, ale zatím jsem se k tomu nedostal.
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Rhaegar

U druhého dílu Hareley Quinn jsem se opravdu nasmál.
Chudák Kite Man :D

Nevím jakým kouzlem se mi podařilo napsat tohle do tématu o knihách. Zachvilku si budu slintat na tričko jestli to tímhle tempem půjde dál.

Majkys: Za mě je to takové neurazí, ale nenadchne.

Wrai

CitaceU druhého dílu Hareley Quinn jsem se opravdu nasmál.
Chudák Kite Man :D

Najprv si si to prečítal...a potom aj pozrel?  ;D

sackettboy

Ten South park tuto sezónu boduje. Chcelo by to, aby si ich tvorcov amici zvolili za prezidenta. Urcite by im to neuskodilo  :D  rofl

nob321ody

09 Prosinec, 2019, 12:14:09 #1119 Naposled upraveno: 09 Prosinec, 2019, 12:27:11 od nob321ody
...dívá se někdo na španělský seroš Papírový dům?
La casa de papel
90% od skoro 3000 koukačů a byl jsem chycenej ......už jedu a nadšení veliké.... konec roku v seriálech jak vyšitý .............
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář