Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

quetzalogg, Rhaegar (+ 1 Skrytých) a 3 Hostů prohlíží toto téma.

nob321ody

...na odpoledne mám nachystanou lahůdku /docela by mě zajímalo, jestli tohle vůbec někdo zná

Probuď se a zabíjej
Svegliati e uccidi
Krimi
Itálie / Francie, 1966, 124 min
Sympatický mladý muž Luciano (Robert Hoffmann) sní o velké slávě a bohatství. Snadno se tak dostane na šikmou plochu - začne krást auta. Zamiluje se do zpěvačky Yvonne (Lisa Gastoni), a aby se jí zalíbil, vyloupí klenotnictví. Když u něho policie najde pistoli, kterou nikdy nepoužil, obviní ho i ze zločinů, které nespáchal. Luciano se tak stává věčným štvancem.....................
Geniální světová hudba této drsné krimi s nádherným podmanivým hlasem Lisy Gastoni...
Hudbu složil - kdo jiný? .... Ennio Morricone
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

...já mám prostě rád staré filmy
...a když už jsme v roce 1966, tak se podíváme na starou anglickou komedii /věřte, že je to podle románu Robert Louis Stevensona......

Nesprávná truhla
The Wrong Box
Nesprávná truhla je taková milá komedie.... Nabízí spoustu hlášek, humorných scén, záměn, nedorozumění a (ke konci) honiček, které dohromady vytváří opravdu kvalitní zábavu.....
...tak tohle se povedlo......................
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

quetzalogg

No dobře, na to bych se podíval taky rád. Ale píšeš, že to máš nachystané... na kazetě, na DVD, stažené z internetu, nebo to běží dnes někde v TV? A pokud ano, tak kde? Dnes už se to těžko hledá jen podle názvu, těch stanic je poněkud víc  :)

nob321ody

...tyhle staré filmy horkotěžko uvidíš někde v TV .... všechny staré filmy stahuji /hlavně ty staré, ze 70-tých let francouzské krimi ...s Venturou apod - Válka policajtů, Poslední adresa, Policejní inspektorka atdatdatd...
Oba tyto filmy Probud se a zabíjej i Nesprávná truhla jelo domů z ulozto
Saudkově práci.

quetzalogg

Ale jo, na ČT se stařinky vyskytují celkem běžně, akorát že v časech, kdy si jich těžko někdo povšimne. OK, jdu si stáhnout Truhlu --poz

nob321ody

Citace od: quetzalogg v 30 Listopad, 2019, 14:51:12Ale jo, na ČT se stařinky vyskytují celkem běžně, akorát že v časech, kdy si jich těžko někdo povšimne. OK, jdu si stáhnout Truhlu --poz
....no já na TV vyhledávám jenom takové filmy....
Saudkově práci.

quetzalogg

Teď jsem si tu Nesprávnou truhlu našel u Rusáků na torrentu, v HD, takže dám přednost tomu. Bude to s titulky, já o dabing stejně nestojím...

Wrai

See...opäť super časť, nie akčná, ale zaujímavá...to s kráľovnou ma baví, generál mi je čím ďalej tým viac sympatickejší...dokonca som čakal, že kráľovnú zabije. A ten koniec... už chcem ďalšiu časť.

Rhaegar

Krvavá a trochu sprostá parodie na dění V Gothamu. Fajná nenáročná oddechovka.

Rell

to Rhaegar:

Dík.... --poz

Sakra...začínám mít dojem, že Harley Quinn je snad o 2 třídy lepší než Deadpool...  :--

p.s.proč je u nás na fóru tak málo s HQ přeložených comicsů? To by se sakra mělo ihned napravit.... :D

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář