Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 10 Hostů prohlíží toto téma.

xVEGANx

Man in the High Castle zdarne za mnou a ten vizual je mokrej sen kazdyho dnesniho nacka. Verim, ze za rekvizity by dali i Vudcovo varle.
Jinak povedena taskarice, ja jsem spokojenej a skvely zavrseni dobryho serialu.

quetzalogg

Tvl, to toho najednou je! Na co mám koukat dřív? To ještě jako večerníček sleduju Mladýho Sheldona a dneska jsem rozkoukal Paní Fletcherovou.

Rhaegar

xVEGANx: Nácek nejsem a módní specialista taky ne, ale to, že SSáci byli nejlépe oblékaní muži historie je nepopiratelný fakt. Hugo Boss prostě umí.

Jinak já čekám na titulky a tak to nakoukám postupně. Stejně mám teď ve frontě mraky filmů co chci nakoukat takže mi to nevadí si nadávkovat s rozestupy.

xVEGANx

Rhaegar: tak ono tam neslo tolik ani o ty uniformy, ale vsechny ty detaily, co bylo mozny videt i "mimo" zaber.
Ja to sezral za den :D  neslo s tim prestat, cela serie ma fakt drive.
Hlavne  se mi libi, ze u tech epic zaberu nebyl cejtit ten papundeklovej nadech, ze ta animace vypadala realne.

quetzalogg

Citace od: Rhaegar v 16 Listopad, 2019, 21:51:12xVEGANx: Nácek nejsem a módní specialista taky ne, ale to, že SSáci byli nejlépe oblékaní muži historie je nepopiratelný fakt. Hugo Boss prostě umí.

Jinak já čekám na titulky a tak to nakoukám postupně. Stejně mám teď ve frontě mraky filmů co chci nakoukat takže mi to nevadí si nadávkovat s rozestupy.

No, Reichsführeru Himmlerovi by nepomohl Hugo Boss ani v týmu s Armanim a Lagerfeldem. Ale jo, vzpomínám si na úvahu v jedné knížce Kurta Vonneguta (tuším Jatka č.5?), kde si stěžuje, že američtí vojáci i důstojníci vypadají vedle nácků jako drbani.

xVEGANx - ty jsi dal těch 10 dílu od včera jako maraton ? No já si to dám taky v klidu, jinak bych snad začal hajlovat ze spaní...

xVEGANx

Citace od: quetzalogg v 16 Listopad, 2019, 22:14:17xVEGANx - ty jsi dal těch 10 dílu od včera jako maraton ? No já si to dám taky v klidu, jinak bych snad začal hajlovat ze spaní...
Jj, pres den pet dilu a pak jsem na to cumel do tri do rana :D

Majkys

Venku je první díl seriálu Mandalorian, zhlédnuto, ale s hodnocením počkám až po více dílech.
  Jinak v poslední době co jsem vyzkoušel, tak spíš zklamání: Batwoman - po pátém dílu končím, i když Alice se jim celkem povedla - kdyby měl Joker s Harley dítě, mohla by vypadat asi nějak takhle. Konečně jsem se dostal k poslední řadě Doctora Who a po slibných prvních dvou dílech pak postupně rozčarování, po půlce řady zatím žádný náznak rámcového příběhu. Doktorka je sice roztomilá v té nadšeně trhlé poloze, ale chybí ji ta druhá stránka té věkovité moudrosti, co měl v různé podobě zatím každý z doktorů a i zaměření jednotlivých dílů je takové, hm nijaké. Ani nemám moc chuť tuhle serii dokoukat a to jsem dosud Dr.Who miloval (pravda, poslední serie s Capaldim už taky byla taková udýchaná).
  Ale jestli máte děti co se učí anglicky, doporučuju netflixovského animovaného Dragon prince. Na rozdíl od disneyovských nebo nickleodenovských uječených seriálů je tady postavám fantasticky rozumět a celé je to takové fajn.
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

quetzalogg

Citace od: Majkys v 17 Listopad, 2019, 00:32:55Venku je první díl seriálu Mandalorian, zhlédnuto, ale s hodnocením počkám až po více dílech.

Už je venku i druhej díl, klábosili jsme o něm ve wraiově Star Wars tématu.

magik

Citace od: Majkys v 17 Listopad, 2019, 00:32:55Ale jestli máte děti co se učí anglicky, doporučuju netflixovského animovaného Dragon prince. Na rozdíl od disneyovských nebo nickleodenovských uječených seriálů je tady postavám fantasticky rozumět a celé je to takové fajn.

Dragon Prince je vyborny a je to od tych istych tvorcov ako animovany serial Avatar: the last airbender, ktory mozem tiez vrelo odporucit  ;)

nob321ody

Citace od: quetzalogg v 17 Listopad, 2019, 00:49:42Už je venku i druhej díl, klábosili jsme o něm ve wraiově Star Wars tématu.
...díky za upozornění ....tož jsem opomenul - zabite ma............ už se stahuje !!!!
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal