Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Spacecore

Taky jsem měl rád Megaupload a obliba rapidshare (obzvlášť tady) mě taky hrozně štvala :D hlavně mě z něj nešlo ani stahovat zadarmo, pokaždý mi to psalo, že to mám zkusit za hodinu nebo jak to bylo.

Rhaegar

See s Momoou po třech epizodách fakt těžký podprůměr.

Ještě, že tenhle měsíc toho vychází dost na to abych si spravil chuť něčím o čem vím, že kvalitní bude. V pondělí HBO vysílá první epizodu His Dark Materials (Zlatý kompas). Netflix ten samí týden vysílá druhou sérii End of the fucking world a Sky Atlantic taktéž druhou sérii Britnnia.

Adult swim nám naservíruje dalších 6 epizod Ricka a Mortyho. 12.10 Vyjde první epizoda Mandaloriana na Dysney+. O tři dni později vychází na amazonu 4. série Man in the high castle.

No  nakonec 22.11 se dočkáme třetí série Dragon Princ od tvůrců Avatara.

Několik měsíců jsem měl watch list prakticky prázdný a teď sešlo tohle.

quetzalogg

Já jsem teda ze See nijak otráven nebyl, i když teda ten motiv, kde si vidící děti čtou Jako zabít ptáčka... už vidím třeba amazonské divochy, jak si užívají literaturu.

Na Zlatý kompas a Mandaloriana se samozřejmě těším víc. Britannii jsem odpískal v půlce první série, tam bylo škoda toho dobrého obsazení.

xVEGANx

Vyborne, na "Man in the high castle" cekam. Aktualne sleduji jenom Watchmen a Mayans + South park.

Wrai

See je úplne super...už len to, že sa to odohráva v prírode je devíza od seriálov odohrávajúcich sa v betónových džungliach veľkomiest....nie je len o obyčajných slepcoch, ktorí sa potkýnajú o brvná a vrážajú do stromov, ale sú tam týpkovia, ktorí majú extra-sluch, extra-čuch, extra-paranormálne schopnosti? Ako sa dá cítiť nenávisť? Dobre, hlavne, že to nie je fádne.
Momoa alias Baba Jaga je super, najmä v tretej časti, kde má peknú scénu s otrokármi...kráľovná neviem aká, mi pripomína Charlize Theron, má super modlitebné chvíľky. Momoová žena mi pripomína tú, ktorá hrala v Mortal Engines...tá stará černoška Paris mi pripomína niekoho, ale neviem koho...
Teším sa na ďalšie časti...

quetzalogg

02 Listopad, 2019, 21:38:53 #1055 Naposled upraveno: 02 Listopad, 2019, 21:43:59 od quetzalogg
Souhlasím, už jen to prostředí je u See velký bonus oproti většině seriálů a filmů, a líbí se mi, že se někdo pořádně zamyslel nad tím, jak by se daly využívat a zdokonalit ostatní smysly než zrak... Má to svoje mouchy, ale body za originalitu námětu tomu nikdo nevezme.

Teď jsem se ještě podíval do titulků, kde se to točilo, no jasně, Kanada, ostrov Vancouver. Jinak už by takovou přírodu našli leda v Rusku na Altaji.

https://www.google.cz/maps/@49.5422554,-125.627182,3a,75y,158.41h,83.73t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipN8pKLMtGLON5mW7jeU0VAv5CgDfQjtTA6V4mIf!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipN8pKLMtGLON5mW7jeU0VAv5CgDfQjtTA6V4mIf%3Dw203-h100-k-no-pi-20-ya3.9999907-ro-0-fo100!7i7168!8i3584

sackettboy

Tak ja som zatial po prvych dvoch castiach zo See nadseny. Dobre postavy sympaticke, zle nechutne, tak to ma byt. Prostredie doveryhodne. Vobec netusim co mam od toho ocakavat a preto to tomu pridava na zaujimavosti. ;)

sackettboy

Citace od: Wrai v 02 Listopad, 2019, 21:05:11má super modlitebné chvíľky

ak by sa takto modlilo aj tu myslím si, že väčšina česka by neboli ateisti :D

tá černoška hrála tuším v Zúfalých manželkách, True Blood i u Luka Cagea. niečo si strihla aj v Kapitánovi Amerika ale odtiaľ si ju nepamätám.

Wrai

Aha...z Luka Cagea ju poznam...inak ako budu vychadzat casti, kazdy tyzden v sobotu jedna?

quetzalogg

Citace od: Wrai v 04 Listopad, 2019, 17:21:52Aha...z Luka Cagea ju poznam...inak ako budu vychadzat casti, kazdy tyzden v sobotu jedna?

Nejspíš tak, jenom ty první 3 díly vyskočily naráz.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář