Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Rhaegar

04 Květen, 2015, 23:36:48 Last Edit: 04 Květen, 2015, 23:44:40 by Rhaegar
Připadá mi zbytečné zakládat jednotlivé téma když stejně většina z nich zde má jen málo odpovědí (nebo je vede jeden člověk s tím, že do nich pravidelně bude přispívat on) tak aby tu nebyl bordel.

Kouká někdo na Penny Dreadful? Zkouknul jsem první díl druhé série a myslím si, že je to epicky a zajímavě nastartovaná série, která si myslím že tenhle rok neupadne do průměru narozdíl od salemu, který už tam spadl a už jenom recykluje to co se stalo v nápadité první sérii.

Duncan Idaho

První byla dost dobrá, ale teprve ten díl u konce série, který se věnoval dospívání Vanessy a kde předvedla Eva Green neuvěřitelný výkon mě přesvědčil, že si druhou sezónu chci dát. ( jen by mohla Eva trochu nabrat nějaká ta kila  :D)
Jak dokoukám znovu první sezónu Justified, který už bohužel skončil, vrhnu se na Penny.

furunkl

Za pozornost stojí i nový seriál "Dig". Zajímavé celosvětové náboženské spiknutí.

Rhaegar

furunkl: Já toho mám na koukání hodně tak mě to nakonec minulo a smazal jsem to z watchlistu stejně jako  opic, který je také prý stejně dobrý.

dragolis

Sleduje niekto The Last Man on Earth? Ja som včera dopozeral prvú sériu a za mňa  --poz.
Jasné, po štvrtom diele išla kvalita dosť dole, ale finále série opäť výborné.

+Trochu nechápem ľudí, ktorí kritizujú seriál za to, že po pilote sa postupne transformoval na sitcom. Neviem, či čakali survival drámu či čo...  :D
Všetky komiksy, ktoré som preložil, prekladám a budem prekladať, nájdete tu: http://www.kocogel.info/index.php?topic=18834

Rhaegar

05 Květen, 2015, 17:07:06 #5 Last Edit: 05 Květen, 2015, 17:09:29 by Rhaegar
Asi do šestého dílu jsem to sledoval. Prvních pár dílu super a pak jenom průměr. Šlo to, ale já sitcomy a komedie moc nemusím (ze seriálů max scrubs, BBT, weed a v TV občas kouknu na jak jsem poznal vaši matku a takovou normální rodinku a tím to pro mě končí). Takže sitcom pro mě by musel být opravdu špica aby mě zaujal. Mě to přijde takové nenadchne ani neurazí. Ale máj názor je asi takový jako kdyby abstinent srovnával chuť piva :D

Nedoporučil by někdo seriál o sériových vrazích nebo nějaký, který je řádně drsný něco na styl dexter, following (druhá série velká bída) hanibal... Nebo by mě ještě zajímalo něco srovnatelného s true detective.

Holmwood

hodne sa mi lúbil tento seriál ak chceš dačo o vrahoch
http://www.csfd.cz/film/360062-fargo/

Dextera a spol som nevidel tak či je to čo hladáš netuším ale ja tích 10 dielov zľubol maratónom  :D

Rhaegar

Holmwood: Prý to na něco volně navazuje nevíš náhodou na co? Jinak dík za tip. Určitě zkusím.

Hulík

http://www.csfd.cz/film/1606-fargo/
Na tenhle film,ale ne že navazuje.Jen je to od stejných tvůrců,jine zpracování.

Holmwood

to som nevedel Hulík díky na to sa tiež pozriem

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí