Daredevil - seriál

Založil Majkys, 11 Duben, 2015, 22:30:19

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

MikeZ

Wooow, Batman a Superman a Cap a Iron Man se můžou jít zahrabat! --poz --poz Btw, ta nová Daredevilova maska vypadá skvěle.

Wrai

Majkys

Tak už nám to jede pánové  :D huh, už se na to těším  :oD
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

MikeZ

Tak mám DD za sebou a ještě lepší než první série. Povedla se syntéza over the top komiksových prvků (kostýmy, nindžové, starodávné kulty) s "realistickou" kriminálkou, působí to organicky, na rozdíl od první série, kde byl ten rohatý kostým na konci jak pěst na oko. Tempo se taky zrychlilo, méně pomalých míst, pořád se něco děje. Nováčci (Punisher, Elektra) perfektní. --poz --poz

linda8

Takhle rychle to sjet na jednou, to bych asi nedala  :) budu si to hezky šetřit, každý den jedno pokračování (no někdy i dvě až tri ; :D) První díl nezklamal, paráda.
Comixy, Dr.Who, deskové hry a KAFE !

81splinter

Citace od: linda8 v 19 Březen, 2016, 08:41:08
Takhle rychle to sjet na jednou, to bych asi nedala  :) budu si to hezky šetřit, každý den jedno pokračování (no někdy i dvě až tri ; :D) První díl nezklamal, paráda.

Tak ja som si uz nasetril obe serie DD :D

Wrai

Som na piatej časti...ale zdá sa mi to alebo sa bije horšie než v prvej sérii?

MikeZ

elar

Nemoc zpusobila to, ze jsem nemel na nic silu a tak jsem zkoukl obe serie v jednom zatahu =D A boziii! Fakt skvely serial. A Wrai, fakt se ti to zda. Az na pripady, kde byl vycerpanej, ze az ohluchl.....

Ale neda mi to. Trochu jsem se ztratil v tom, kam vlastne vedla ta dira ci co vlastne ta dira byla? To vubec nevysvetlili, ne? A to Mattovo ohluchnuti - to fakt bylo jen vycerpani ci neco jine?

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář