Daredevil - seriál

Založil Majkys, 11 Duben, 2015, 22:30:19

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Majkys

11 Duben, 2015, 22:30:19 Naposled upraveno: 22 Červenec, 2017, 15:22:11 od Wrai
Tak Daredevil je již ke shlédnutí. Zatím mám z sebou pouze první epozodu a musím říct, že jsem spokojen. Zdá se, že atmosféru předlohy celkem chytili.
Jsem docela zvědavý, kdy se objeví červený oblek - zatím jsem se nedočkavě proklikal 8. dílem a stále ještě černý.
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Fives

Červený má byť až na konci prvej série.

MikeZ

Já už to mám za sebou celé a maximální spokojenost. Splněný sen fanouška dvojitého Déčka. :oD --poz

Červený kostým
je v posledních 15 minutách 13. dílu

Rhaegar

Tak to mě bude ještě trvat než já se k tomu dohrabu. Mám ještě spoustu restů (6 dílů black sails, 3 díly agent carter, 4 marca pola a asi 5 shieldu). No, ale stejně titulky nikdo neudělá v nulovém čase.

Majkys

Dobrodinci na Edně (Hurley a spol.) pilně makají, takže titulky jsou hotové už k prvním dvěma dílům.  --poz

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Rhaegar

Jo na edně překládají skoro všechno a celkem rychle. Ale nejdříve chci zkouknout to co jsem vyjmenoval Deredevil mi nikam neuteče a ani se mi nebudou kupit nezkouknuté díly.

Rhaegar

no přehodnotil jsem priority sledování. Agenty mám zkouklé a Daredevila též. Jsem ho sledoval každý den jeden díl jak vycházely titulky na edně. No a jsem nadšen. Nevyhrabu z paměti nic lepšího od marvelu z celého "rozpohybovaného" vesmíru.

Jen jsem nepochopil jak to má s těmi schopnostmi. to má zlepšené všechny smysly krom zraku + Echolokace?

Majkys

Jo,jo, taky jsem byl moc spokojený. Kingpin byl v tomhle zpracování perfektní.

Rhaegar

Mě se hodně třeba líbila ta akrobatická akce. Podle mě byla výborná.

Rass

Veľmi vydarená séria. Uveriteľné postavy, skvelý herci, klobúk dolu pred Kingpinom. Trošku ma sral čierny Ben Urich, ale tak, niekoho museli počerniť a stále lepšie ako keby to mal byť Foggy alebo zasa Kingpin.

Myslíte, že pani Gao je z Kun Lunu, resp. z niektorého z nebeských miest? Keď sa lúčila s Fiskom, tak vravela, že sa nevracia do Číny, ale že jej domov je oveľa ďalej. Potom aj ten znak draka na sáčkoch s drogami. A tá tlakovka, čo dala DD...

Odstrihávam meter do príchodu Jesicy Jonesovej (aj keď tá herečka mi nie je dvakrát sympatická) a sypem si popol na hlavu, že som DD tak dlho odkladal.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář