Fiat Lux: Dech výšin

Založil Jergon, 08 Únor, 2015, 14:00:10

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jergon

08 Únor, 2015, 14:00:10 Naposled upraveno: 07 Listopad, 2015, 11:57:11 od Jergon
     Dělám na překladech, ale vlastní tvorbu taky nenechávám ležet.  :)

Done!
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

karelcedr

Jergone, příteli, já jsem člověk který nemá ve zvyku kafrat nad výtvory amatérů, pokud si to sami nepřejí. Spíš se snažím podpořit a to špatné spolknout a neříct.
Ale teď budu zcela upřímný:

Tohle se ti vážně povedlo! --poz --poz

Já jsem to přečetl jedním dechem! Bylo to čtivé a napínavé! A ta digitalizace fontu tomu taky výrazně přispěla.  --poz

Moc se těším na pokračování!

Jergon

Díky...  ;)  Ten první příběh byl můj první serióznější pokus vzít komiks kreslený tužkou na papír a barvit ho myší v Gimpu - není to úplná sranda, jak ví asi každý, kdo takovou věc zkusil... :D  Leccos jsem si musel pokusy a omyly vyzkoušet a objevit, doufám, že až dojedu tenhle, zase se o nějaký ten kousek poposunu...  :) 

Bothrops atrox

onichan

Nechápu proč takovou nemožnou čmáranicí tady zaflákáš tolik místa? Naprosto příšerné. :-\ A ten zbytek - bych se styděl to vůbec někomu ukázat... F:/

Jergon

Nu, to máš tak, milý příteli: kopřiva ti taky každé jaro znovu vyroste, i když od Boha nedostala do vínku květy jako růže, jen ty své ošklivé žahavé listy a nic víc. Je to prostě její přirozenost, její cesta, jak uctít život  a vyjádřit radost z toho, že je na světě. Tak jako pro mě - mimo jiné - ty komiksy.
     Ber to tak, že jako špatný komiksový tvůrce jsem aspoň neškodný. Představ si, oč víc zla bych natropil třebas jako špatný manažer, špatný chirurg nebo třeba jen špatný zedník...  ;)

karelcedr

Fascinuje mě, že frajer (onichan) je tady na fóru tři dny i s cestou, nic nenahodí, za nic nepoděkuje, akorát rozhodí nějaký hejty a jde (alespoň v to doufám) do prdele.

Zajímalo by mě, jestli si alespoň někdy zkusil něco sám vymyslet a nakreslit, aby měl alespoň představu, kolik zabere času jeden panel v albu.

Co se mě týče, tak Jergon je velice originální tvůrce, který se vypracoval sám a má naprosto charakteristický autorský rukopis. Jeho dílo spadá více do surrealismu, ale to lze v době přeplněné mainstreamem jen ocenit.

A mimochodem Onii-chan, nevím nevím chlapče, jestli bych tohle hlásal veřejně do světa.  :D

vn

Mě to vcelku pobavilo. Kresba není sice můj oblíbený styl, ale je vcelku podařená.
Příběh mne zaujal, jen bych chtěl znát konec.  --poz

Jergon

Citace od: vn v 15 Květen, 2015, 22:11:16
Mě to vcelku pobavilo. Kresba není sice můj oblíbený styl, ale je vcelku podařená.
Příběh mne zaujal, jen bych chtěl znát konec.  --poz

Neboj, bude... ;)  Na tomhle aktuálně pracuju a přilepuju sem cca jednu stránku týdně - jen se to nezobrazuje v novinkách, bo nepřidávám nové příspěvky, ale aktualizuju stále ten první, abych to měl pohromadě... Ale tuším, že tenhle příběh bude o něco málo delší než ten předchozí, možná na běžnou délku komiksového alba...

vn

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář