Fiat Lux: Romance v modrém

Založil Jergon, 21 Červenec, 2014, 21:40:37

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Holmwood

písmo nepotrebuje digitalizaci a bubliny sú tiež fajn  --poz

mne skôr vadí to orámovanie panelov príde mi moc výrazné a občas ma ruší  :-[

Inak díky  --poz :-))

Bothrops atrox

--poz  Díky za dárek!

Přidávám se k Holmwoodovi. To orámování je hodně rušivé a podle mě to brání lepší plynulosti toho děje. Je to jako prohlížet si fotoalbum.  A ještě bych potom zmenšil mezery mezi těmi panely. Písmo je celkem v poho. I když digitalizací by se ještě víc sjednotilo, to bych s tebou souhlasil.

Za sebe: Přečetl jsem to a neodložil až do konce. Takže ještě jeden --poz

Jergon

Díky všem za komenty, cébéerku z toho můžu udělat, až najdu chvilku, až to hodím na uložto, určitě sem dám odkazy...  ;)
Orámování - nevím, celkem chápu, že dynamiku to může rušit, ale chtěl jsem, aby to nebylo jen tak na bílém pozadí, a taky jsem chtěl něčím podpořit starobylou atmosféru. Je s tím v editoru fůra práce navíc, ale stejně myslím, že ho radši nechám...:-)
Příběhy určitě další budou, zatím mě napadají náměty ještě na dva, asi to zkusím po kouskách publikovat tady:  http://www.komiks.cz/   a odtamtud to samozřejmě nasosat sem. Mohlo by to být lepší než to cpát na deviantart, kde z toho převážně anglofonní návštěvníci moc nemají... Doufám, že se tam nikdo z nich nepokoušel překládat Hatoua, nechtěl bych mít na svědomí nervová zhroucení...  :D
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Jergon

Tak jsem se konečně dokopal udělat z toho verzi pro komiksovou čtečku...:-)

http://ulozto.cz/xPYCTURH/fiatlux-romance-v-modrem-cbr
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář