Kocogelská hospůdka - Praha

Založil Niaz, 10 Červenec, 2014, 11:19:11

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Niaz

10 Červenec, 2014, 11:19:11 Naposled upraveno: 11 Prosinec, 2016, 15:43:54 od Niaz
POTVRZENO: Start v pátek 18.7. od 19:00 Lokál Dlouhá http://lokal-dlouha.ambi.cz/en/

Zdar komiksáci!

Crwecon je za námi a do dalšího daleko, ale proč jen tak nezajít na pivko a nepoklábosit o komiksech, filmech, komiksech, politice a třeba o komiksech? Byl by zájem? :)

Navrhuju Lokál Dlouhá na Praze 1, příští sobotu 19.7. Co vy na to?

P.S. Štrougy si nechá kecy, že jsem to sem měl dát už po Crweconu :D

strougy

Citace od: Niaz v 10 Červenec, 2014, 11:19:11
P.S. Štrougy si nechá kecy, že jsem to sem měl dát už po Crweconu :D

To teda nenechá, měl si to sem totiž dát už po Crweconu! >:(

Nu, sobota je pro mě nic moc, pátek 18.7. by byl mnohem lepší. Uvidím, jak mi to vyjde.
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Blokic

Rád bych zašel, ale v sobotu už asi zamířím na dovolenou.

Niaz

Pro mě za mě můžem jít třebas ve úterý, zálěží jak se domluvíme. :)

Takže zatím vede pátek 18.7. ;)

Ninjer

Zašel bych, ale navrhuju pár změn:

- nebylo by to příští pátek, ale tuhle sobotu
- ne v Praze, ale v Ostravě
- a spíš ne s váma, ale s nějakýma holkama
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Niaz

Nevím proč, ale přesně jsem čekal že sem Ninjer napíše něco podobnýho. :D

Ninjer

Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Kocour

100% souhlas, ten pátek i sobota by u mě neměl být problém :) Dlouhou neznám, takže rád vyzkouším. Vezmu si i svůj deníček, ve kterém mám podpisy slavných lidí, tentokrát už mě Cumberbatch nepřekvapí :D Protože su (jak jinak) v práci, počítám dorazím kolem osmé ;)

alexxiik

Už som sa začal báť, že si tie ženské v sobotu majú ku mne priviesť aj Ninjera. Našťastie spomenul Ostravu...  :P

Cestu do Prahy mám v septembri/září, takže keby ste sa v tej diskusii/pive trochu zasekli, ešte to stihnem  :--
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář