Zaklínač 3: Divoký hon/Gwent/Thronebreaker

Založil Wrai, 06 Červen, 2014, 00:55:19

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

Wrai

Wrai

Wrai

Cisár Emhyr Var Emreis:

Geralt vs. jazdec Divokého honu:

Geralt vs. Poludnica(oblasť zo Zaklínača 1):

Triss Ranuncul, Geralt, Yennefer:

Kaer Morhen:

Jazdci Divokého honu:

Ciri:

Jazdci Divokého honu:

Marvin

15 Červen, 2014, 15:26:18 #14 Naposled upraveno: 15 Červen, 2014, 16:38:10 od Marvin
Jezdci Divokého Honu jsou super, z Emhyra a Ciri jsem docela rozpačitej( u Ciri je to asi tím, že nejsem moc schopnej ji přijmout jako dospělou ženu) a Yennefer se mi nelíbí vůbec. Tu si fakt představuju úplně jinak - za prvé "vlasy coby křídlo havraní, coby noční bouře" takže bych čekal úplně černé vlasy, nebo spíš modročerné a taky jsem si ji představoval s mnohem ostřejšími rysy, nepřirozeně krásnou, od pohledu přísnou, nepřípustnou a nebezpečnou. Prostě pořádnou mrchu :D Že by tohle děvčátko bylo schopné rozbít hubu Bonhartovi se mi prostě nezdá.

Wrai

Ono to čo vravíš je, ale Marigoldov básnický opis Yennefer... asi aj tie kresby v knihách ti ju trochu skreslili...aj Triss bola opisovaná s gaštanovými vlasmi...Yennefer však pôsobí celkom milo, som zvedavý na jej povahu.

Voči ostatným nemám výhrady.

Amyee

Citace od: Marvin v 15 Červen, 2014, 15:26:18
Jezdci Divokého Honu jsou super, z Emhyra a Ciri jsem docela rozpačitej( u Ciri je to asi tím, že nejsem moc schopnej ji přijmout jako dospělou ženu) a Yennefer se mi nelíbí vůbec. Tu si fakt představuju úplně jinak - za prvé "vlasy coby křídlo havraní, coby noční bouře" takže bych čekal úplně černé vlasy, nebo spíš modročerné a taky jsem si ji představoval s mnohem ostřejšími rysy, nepřirozeně krásnou, od pohledu přísnou, nepřípustnou a nebezpečnou. Prostě pořádnou mrchu :D Že by tohle děvčátko bylo schopné rozbít hubu Bonhartovi se mi prostě nezdá.

Souhlasím, ale ani Triss není přesně podle knih (snad kromě těch vlasů). A Yennefer se určitě ještě náležitě vybarví :D

Wrai

Tak okrem iného Triss by nemala nosiť ani šaty s výstrihom a v jednotke hre mala mega-výstrihy.

Marvin

Citace od: Wrai v 15 Červen, 2014, 17:17:51
... asi aj tie kresby v knihách ti ju trochu skreslili...

Jj, kresby v knihách se určitě významě podílely na moji představě Yennefer, ale si nemůžu pomoct, ty kresby dokonale korespondovaly s tím, jak byla popsaná v knihách - a tím nemyslím ani tak vzhled, jako spíš povahu.

Citace od: Wrai v 15 Červen, 2014, 17:17:51
Yennefer však pôsobí celkom milo, som zvedavý na jej povahu.

To jo, jenže právě to je ten problém. Yennefer byla všechno možné, ale že by byla milá, to by o ní asi neřekl ani Geralt ;)

Citace od: Amyee v 15 Červen, 2014, 17:21:39
Souhlasím, ale ani Triss není přesně podle knih (snad kromě těch vlasů). A Yennefer se určitě ještě náležitě vybarví :D

Triss má hlavně docela jinou povahu. V jedničce mi chvílema přišla jako kombinace Yennefer a Filippy Eilhart. Aspoň myslím, protože je to už nějaký rok, co jsem to dohrál, jen si pamatuju, že mi tam pěkně lezla na nervy. Ona a ten spratek.

Wrai

CitaceTo jo, jenže právě to je ten problém. Yennefer byla všechno možné, ale že by byla milá, to by o ní asi neřekl ani Geralt

Ale myslím, že scenáristi to podajú na výbornú, obzvlášť u tak očakávanej postavy ako je Yennefer... však tie hry akoby písal sám Sapkowski.

Trochu ma mrzí, že v trailery neukázali Yarpena alebo Zoltána, či Vernona.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář