Zaklínač 3: Divoký hon/Gwent/Thronebreaker

Založil Wrai, 06 Červen, 2014, 01:55:19

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhaegar

08 Říjen, 2018, 01:04:19 #90 Naposled upraveno: 08 Říjen, 2018, 01:11:09 od Rhaegar
Citace od: xVEGANx v 06 Říjen, 2018, 02:21:05At si nasere do dlani, picus. Bez hry by po knizce nestekl pes a netocil by se serial. To je jako nesvepravnej? Rekne si o 9.5K a pak kdyz, svete div se, hra vydela ranec (a vyvoj taky ranec stal a je to na ty hre i videt, viz. posledni dil), tak se najednu probere z letargie a hej, koukejte solit cash, protoze beze me by to nebylo.
Jak pise Wrai, to zil celou dobu v jeskyni, ze nevidel co se kolem toho fenomenu deje?

To není tak úplně pravda knihy zaklínače byli populární vždycky. Byly na prvních místech žebříčků fantasy stejně jako hra o trůny. No, ale mezi čtenáři to může být populární jak chce, ale dokud podle toho nebude film nebo hra tak se to nedostane mezi širokou veřejnost.

Stejně jako teď každý fanrasy čtenář zná mistborn, malaz nebo kroniky královraha dokud nebude televizní zpracování zůstane to uzamčeno ve své bublině.

No nadruhou stranu byla docela velká šance, že ta hra bude blbost nebo naprosto zapadne a pak by to na známost knih mělo, mnohem menší dopad.

Jinak zdá si mi, že tam všichni hledáte nějaké ideologické vysvětlení proč to dělá, ale podle mě jede čistě podle hesla "za pokus nic nedáš". Když to vyjde tak dostane prachy a když né tak mz to může být jedno protože alespoň co já vím jeho osobnost byla vždycky oblíbená jako proktologické vyšetření...

Wrai

V strednej europe boli knihy popularne ale zvysok sveta moze dakovat Zaklinacovi 3 za ich preklady.

Rhaegar

08 Říjen, 2018, 01:34:58 #92 Naposled upraveno: 08 Říjen, 2018, 01:37:23 od Rhaegar
CitaceThis is just - factually incorrect? The Witcher released globally on PC in October 2006. The first Witcher book released in English was The Last Wish, which arrived in 2007, and the first novel, Blood of Elves, wasn't published in English until 2008.
https://www.vg247.com/2017/04/19/the-witcher-author-thinks-the-games-have-lost-him-book-sales-metro-2033-author-says-this-is-totally-wrong/
Máš pravdu.

Spíš jsem chtěl popsat můj názor, že dnes se téměř žádná kniha sama o sobě nestane veřejně známá.

Wrai

Kúpil som si Thronebreakera na GoGu a tých 25€ rozhodne neľutujem...úžasná hra skvelá grafika, parádny príbeh s možnosťami, ktoré mi tu dávali na frak ako snáď ešte v žiadnom zaklínačovi, skvelé nadabovanie postáv! CDPR opäť ukázali svoj talent a z kartovej hry urobili niečo geniálne. A objaví sa aj Zaklínač:

Wrai

Rhaegar

Vypadá to fajně ikdyž monster hunter world mi nepadl do oka. Přišlo mi to jako grind simulátor. Grinduješ jenom proto aby jsi mohl grindovat dále (minecraft styl).
Hrál to tady někdo když to vyhrálo RPG roku?

Rhaegar

Připravovaný mód do zaklínače 2 na motivy povídky něco končí, něco začíná

Wrai

Wrai

Pátral som po stolnej hre Zaklínač... v ČR aj SR je vypredaná... nevie niekto či plánujú opätovné vydanie? Poprípade, či sa u takýchto hier robí?

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář