Zaklínač 3: Divoký hon/Gwent/Thronebreaker

Založil Wrai, 06 Červen, 2014, 01:55:19

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Marvin

Citace od: Wrai v 15 Červen, 2014, 19:34:22
Ale myslím, že scenáristi to podajú na výbornú, obzvlášť u tak očakávanej postavy ako je Yennefer... však tie hry akoby písal sám Sapkowski.

Aby nedošlo k mýlce, já nekritizuji, jen jsem psal své pocity z uvěřejněných materiálů. K CDprojektu a mám obrovskou důvěru a k jeho scénáristům obzvlášť. Stačí se kouknout, jak obrovský kus cesty ušli od prvního k druhému dílu. Příběh a dialogy jsou už o něčem jiném, než v (výborné) jedničce. Prvníma dvouma dílama si u mě získali takovou důvěru, že kvůli trojce budu kupovat PS4 a televizi(které po dohraní přeprodám se slevou bratránkovi) a myslím, že takovou důvěru jsem nějaké firmě ještě neprojevil. Jen přemýšlím, jestli budu investovat i do zběratelské edice. Na jednu stranu, je to dost peněz, na druhou stranu, když už mám dvě sběratelské edice, tak by se k nim hodila i třetí.

Wrai

Nevravím, že to kritizuješ. Hra Zaklínač 1 vzdávala holt knihám, čo nebolo zlé(pokiaľ si už prečítal knihy)...však v tej hre si mal snáď každú významnejšiu postavu z knihy a aj tie dialógy s postavami, questy ti odspoilerovali každú udalosť, čo sa tam odohrala...až na Ciri a Yennefer o tých tam nebola ani zmienka, čo ma vtedy mrzelo, že scenáristi takto vygumovali dve dôležité postavy...
Dvojka už mala vlastný dej, čo bolo super...tam ma zas zamrzelo, že Triss tak rýchlo odpajcli, ale za to Vernon Roche bola parádna postava.

P.S. Inak som zvedavý, či sa objaví aj Alvin zo Zaklínača 1...i keď mám dojem, že ten hlavný záporák bol práve on.

Wrai

Triss Ranuncul concept art:

Ard Skellig (64km štvorcových):

Wrai

Wrai

Eve Beauregard ako Yennefer(jedná sa o oficiálny cosplay, ktorý si nechal vyhotoviť CD projekt RED.)

kmotor

KMOTROVE REZERVACIE A PREKLADY - http://www.kocogel.info/index.php?topic=8390.0

Wrai

Vatras

S Triss som nemal problém, hoci som to čítal pár rokov pred hrou, takže som to nemal v čerstvej pamäti. A podobne je to aj s Yennefer, hoci s tým Marvinovým popisom prísnej a neprípustnej súhlasím.
Skôr som zvedavý, ako zapracujú rozhodnutia z druhého dielu. Kráľovstvá priamo ovyplvnené zrejme neuvidíme, ale mali by tam dať niečo, čo by to zdvoraznilo. Aspoň nejaké bonusové úlohy, návraty postáv (viac, než Sigfried v dvojke) nie len nejakú trápnu zmienku v knihách, či rozhovoroch v krčmách. A tiež by sa mala objaviť Shani. Ako postava je úplne nepodstatná, ale keďže už dali v jednotke tú možnosť zvoliť si ju namiesto Triss, tak je podstatná pre hru a pre postavu Geralta.
Prehlasujú to za trilógiu, takže náväznosť by tam mala byť. Dúfam, že to nebudú klamstvá, ako v prípade Walking Dead od TellTale, alebo sklamanie desaťročia, ako v Mass Effect 3.

Wrai

Tak vývojári povedali, že do trojky urobia úvod na všetkých 16 možných koncov Zaklínača 2 + ďalej v hre to bude tak, aké rozhodnutia si urobil ... už v najnovšom trailery vidno svalnatú ruku zaklínača Letha ... takže pokiaľ si ho nezabil, tak ho stretneš....takže to bude naozaj Mass Effectovský import ... nie ako keď si do Zaklínača 2 importoval postavu z jednotky...kde ti ostala len kazajka(ktorú si aj tak celý úvod musel znova a znova obliekať, pretože sa menila na defaultnú navyše jej staty zmenili k horšiemu, strieborný meč od Pani Jazera a jedno-dve spomenutia od postáv na udalosti z jednotky.)

Objaví sa tam veľa postáv z kníh a predošlých hier...budú priam skoro všade.

Mass Effect 3 mal dobrú náväznosť, nepostrehol som tam ani jednu chybu...jedine koniec bol ako v Loste...ale to potom vyriešili DLC Extended Cut.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář