Zaklínač 3: Divoký hon/Gwent/Thronebreaker

Založil Wrai, 06 Červen, 2014, 00:55:19

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Kocour

Jop, už jsem v předběžné registraci na Google Play :)

Wrai

Rell

10 Březen, 2020, 01:16:47 #122 Naposled upraveno: 10 Březen, 2020, 01:40:08 od Rell
Hm, na jednu stranu dobrá zpráva....na druhou, už jsi tak nejsem jist tím výběrem ilustrátorů....
Trochu mi z toho vychází ostře řezané ilustrace, alá skici, ale mohu se mýlit...uvidíme.... ;)

Jak jsem to pochopil.... Evan Cagle by měl dělat obálky a Amad Mir samotný comics...

Tvorba těchto pánů je zde:

Evan Cagle:
https://dodecahedron-cylinder-rxk8.squarespace.com/illustration
Amad Mir:
https://www.artstation.com/amadmir-15

Wrai

Nuz, snad Crew oznami v dohladnej dobe, ze ho planuje prelozit.

Rell

To znamená, že se ho chystáš přeložit?

To by byla dobrá zpráva....comicsů o  Zaklínači není nikdy dost... :--

Wrai

No, povedzme, že ak sa CREW nevyjadrí do konca roka tak áno, tak sme s edom spravili aj Zaklínač: Sklenený dom a Prekliate vrán...ale pri poslednom komikse sa vyjadrili rýchlo, že ho plánuje vydať (Z mäsa a ohňa?)...osobne si myslím, že tento kúsok si nenechajú ujsť, obzvlášť keď aj seriál hype-ol komunitu.
A ak na to príde, zedituješ mi ho ty!

Rell

No tak to je štěstí, že až na konci roku....zrovna dnes mi odešel notebook...a přes tablet bych to asi nedal... :--

Wrai

Wrai

Panebože, panebože...už mám Gwent v mobile...malo to len slabých 2,6Gb, ale je to tam! A je to cross-platform, takže mi je fuk, či to budete hrať z windowsu, androidu, iOSu...zahráme si všetci...aj ja už aj z pohodlia postele. Zbohom preklady...zbohom krčmová diskusia...zbohom 8 hodinové nasadenie v práci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář