Moje figurky, aneb škoda že nemám víc času... (KarelCedr)

Založil karelcedr, 14 Duben, 2014, 18:34:11

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

karelcedr

Citace od: elar v 17 Duben, 2014, 19:13:35
Neudelas si i takeho Warhammera? =D

:D :.o --poz
To je fakt macek!! Navrhuji společný projekt! A vyformujeme to z betonu a zavezem to k dálnici. To nebude mít nikdo odvahu to vyhodit a tak to tam bude strašit ještě sto let!

elar

Ja chci taky takove kamarady, co mi budou radit co nove zkouset =D Jeste lepsi, kteri by tech veci meli hodne a radi mi trosky pucovali na zkouseni =D Dej pak vedet, zda jsi nasel a jake to je ;)

Radeji by jsi ho mel z betonu nez cosplay na sebe? =D

karelcedr

Tak barvičky jsem sehnal a hned zkusil na kus sádry.  Je toho celá spousta odstínů, já si vzal na zkoušku jen tyhle dvě.

No jo kámoši a kámošky - to chce hledat. :D Kursy kreslení, malování, keramiky etc... a taky kulisáci a nešťastní umělci jsou dobrá parta. Ale občas ti někdo volá, jestli bys pro něj nezajel a nezatáhl za něj (ni!) záchytku. F:/ :D 
To je druhá stránka mince. :D :D

Nejlepší fór byl kamarád nešťastný umělec co magistrátu jednoho malého městečka namluvil, že jim zrestauruje odstavenou parní lokomotivu na piedestale za parkem, oni mu uvěřili a on tam oficiálně bydlel asi dva roky a ještě za to bral jakousi dotaci. Až po komunálních volbách při novém auditu tam vyslali delegaci a ta nalezla v kabině vozidla ožralého, spícího a páchnoucího bezdomovce, kterým se jim pokoušel namluvit, že se před samotnou restaurací chtěl dokonale sžít s objektem tvůrčí činnosti.  :D

karelcedr

Citace od: elar v 18 Duben, 2014, 21:35:18
Jak jsi to natiral? =-O

A dobry kamaradi =D

Sádra, na tu nastříkanej resin od GSI 1200, a na to štětečkem a dřívkem rozpatlané ty dvě barvičky. Po obvodě ta Moon a na ploše Prisma. Musí to být vodorovný bo to trochu stéká. Není to akryl, ale něco na terpentýnové bázi. Schne to relativně dlouho. Ještě teď po 8 hodinách je to trošku lepkavé.

karelcedr

Citace od: elar v 18 Duben, 2014, 23:57:41
A ta struktura je....schvalne ci z ceho je?

Tu strukturu vytvoří ta barva sama od sebe. Ony jsou to vlastně dva odstíny barev, které ovšem nesplynou a nevytvoří třetí, ale během zasychání se oddělí a vytvoří takový efekt.

karelcedr

Tak tuhle partičku orků jsem dodělával o velikonocích.  Na figurkách je dost znát, že jde o sadu pro úplné začátečníky. V podstatě až na zbraň a podstavec se jedná o jeden výlisek. Ale já pomaluju všechno co se mi dostatne pod ruku.  :D

elar

Pekne =) A ty treba netmelis skviry mezi prilenymi dily? Ja taky dnes misto prace delal tohle =D

To je tak, kdyz nekdo zacne s tou hmotou a chce od Tebe rady a nejlip se to ukazuje za pochodu =D

A jinak, asi koupim si tohle - http://www.ebay.co.uk/itm/Blue-Stuff-8-bars-Make-instant-mould-New-Material-Warhammer-/281150993982?pt=UK_Toys_Wargames_RL&hash=item4175e7b63e, tobe by se to taky mohlo hodit, ne?

karelcedr

Elar:  Škvíry tmelím. Ty máš na mysli určitě díry kolem těch podstavců orků v tom společném podstavci, že? Tam šlo o to, že kdybych si s tím někdy chtěl zahrát, tak ty orky musím vytahat a bude se s nima pohybovat. Takže jsem ten společný podstavec dělal za tímto účelem. Jinak bych je nelepil  na ty jejich malé podstavečky vůbec a rovnou je integroval na ten společný podstavec.

Paráda! prostě paráda!! A jakou hmotu jsi vlastně na tohle použil? Ta hlava je dokonalost sama!

Ad Blue Stuff - to bude to co mám už nějakou dobu doma. Kdysi jsem to koupil v uměleckejch potřebách. Akorát jsem nevěděl jak se to jmenuje, protože ta krabička je celá v japonštině :D Ale ten postup na videu je úplně stejnej. Mě na tom vadilo, že je to vláčné jen docela krátkou dobu po zahřátí ve vodě. Takže musíš pracovat rychle a pálit si prsty.  :'(  Ale na nějakej rychlej otisk to jde. Faktem je že ty různý pryskyřice z toho jdou pak sloupnout naprosto pohodlně.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář