Moje figurky, aneb škoda že nemám víc času... (KarelCedr)

Založil karelcedr, 14 Duben, 2014, 18:34:11

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

karelcedr

Citace od: elar v 16 Duben, 2014, 21:52:05
To nezni vubec jako zabava teda, takove prace.

A peknej robutek =D Nebyl by uz hezci 1:6 Hulk? =D =D

No, zrovna tu bundu jsem nesil =D A no, siti trva tak...celkove...10 hodin?  Ale samotne siti tak 3,4 =D Hodne zere udelat spravny strih a pak prekreslit nalatku a ustrihnout to...nesnasim strihani latky =D Kor ta elasticka, to se striha pekne na prd =D A kor, kdyz se mi zasekne stroj a zkazi posledni steh celou vec =D Jinak, nove fotky - http://elarcustoms.blogspot.cz/2014/04/the-alien-derelict.html, jenom nak nejsem s nimi spokojenej, takze asi udelam dalsi kolo foceni ;)

Ale jo, dost lidí to žere. Imaginární svět a tak. (My dva máme příliš velkou fantazii, tak potřebujeme větší uměleckou volnost.)

Co takhle Hulk versus MARS PATTERN REAVER TITAN  - to by bylo dioráma!  --poz  ( Nevím, jestli bych si vsadil na Hulka...)

Ty bláho to šití bych nedal. A na stroji už vůbec ne.  A ty hlavy - to je úplná sochařina! --poz  Zkoušel jsi někdy i bustu 1:1?

elar

Nezkousel. Ne ze bych nechtel, rad bych si to zkusil....ale vis kolik by to bylo hmoty? A ta cena za ni.... Mit cas a material (a trochu vic talentu), tak bych furt neco kutal!

A to siti neni tak tezke, jak se muze zdat ;) Si troufnu na cely oblek k Jokerovi =D Jenom potrebuji jeste motivaci a cas =D Chtel jsem to zkusit pred Derelictem, ale....nak jsem nechtel delat neco tak komplexniho =)

A moc diky za chvalu, hrozne si ji od Tebe cenim!

karelcedr

To já od Tebe taky! --poz

Jo tohle mi dneska vnutili v uměleckejch potřebách.  Je to nějaká "hrnčířská" hlína, co se nemusí vypalovat, ale sama po několika dnech vyschne. Prý to má skutečně hliněnou strukturu a vypadá to jinak než terakota. Tak uvidíme.

Vedle je ta sádra s přídavkem pryskyřice a z ní na ukázku pár odlitků podstavečků. Ještě nabarvit...

karelcedr

Citace od: elar v 16 Duben, 2014, 22:31:42
A to uz mas fotmy na ty podstavce?

PE folie napnutá na stole a na ni připlácnutá ohrádka z plastelíny. Na dno té větší placky jsem přidal ty čtverečky z plastelíny - odpovídaj velikostí těm čtveratejm podstavečkům z Warhammeru.   A do toho jsem nalil tu sádru, nechal ztuhnout a potom sloupl a obrousil hrany šmirglem a řezbářským nožem.  Včil to definitivně prosychá pod radiátorem.
Příště udělám zase jiný ohrádky, ať není stereotyp.  ;)  Možná taky rozmíchám nějakou akrylovou barvu zrovna do té sádry, ať je to barevný rovnou. :D   Já jsem hrozná hračička a rád experimentuju.

elar

Citace od: karelcedr v 16 Duben, 2014, 22:47:06
PE folie napnutá na stole a na ni připlácnutá ohrádka z plastelíny. Na dno té větší placky jsem přidal ty čtverečky z plastelíny - odpovídaj velikostí těm čtveratejm podstavečkům z Warhammeru.   A do toho jsem nalil tu sádru, nechal ztuhnout a potom sloupl a obrousil hrany šmirglem a řezbářským nožem.  Včil to definitivně prosychá pod radiátorem.
Příště udělám zase jiný ohrádky, ať není stereotyp.  ;)  Možná taky rozmíchám nějakou akrylovou barvu zrovna do té sádry, ať je to barevný rovnou. :D   Já jsem hrozná hračička a rád experimentuju.

To je drsnej napad;) Pekne :) Hele, zkus treba misto alu folie natrit stojanky niveou ci vazelinou. Na silikon to funguje a tekutej se nepritiskne ;) Treba na nakym vzorku, kteru by se neposkodil, kdyby nefungovala =D Ale mela by.Treba kdyby jsi mel doma naky velky kamen a nej na to nalil;)

karelcedr

Citace od: elar v 17 Duben, 2014, 00:01:18
To je drsnej napad;) Pekne :) Hele, zkus treba misto alu folie natrit stojanky niveou ci vazelinou. Na silikon to funguje a tekutej se nepritiskne ;) Treba na nakym vzorku, kteru by se neposkodil, kdyby nefungovala =D Ale mela by.Treba kdyby jsi mel doma naky velky kamen a nej na to nalil;)

Já myslel PE -folie - igelit co se používá na výrobu foliovníků. Prodávaj to na metry u nás v zahradnictví, tam se nepřichytne nic a nemusí se mastit. Ale ten alobal to není špatná myšlenka - mírně ho zmačkat, pak natřít nějakým tím olejem a potom to nalít na něj - ta struktura toho sádrového povrchu  by mohla být super! To zkusím! :D  A pořádnej kámen jdu hledat.

Super video! --poz

elar

A ja zas myslel, ze myslis potravinarskou folii a blbe jsem to napsal =D A jak mas modelinu, zkus ji zmrazit a pak ztuhlou ji jako by zlomit. Dle modeliny by mohla udelat hezke zlomy a v odlitku by mohli byt pekny ;)

karelcedr

Citace od: elar v 17 Duben, 2014, 15:46:26
A ja zas myslel, ze myslis potravinarskou folii a blbe jsem to napsal =D A jak mas modelinu, zkus ji zmrazit a pak ztuhlou ji jako by zlomit. Dle modeliny by mohla udelat hezke zlomy a v odlitku by mohli byt pekny ;)

Já si to tak nějak myslel, že myslíš... já už totiž včera částečně u toho kompu chrněl.   Zkusím to! Dneska jsem nakoupil nějaké barvy co mají dělat efekt leštěného mramoru a ještě mi kámoška dala tip na nějaký druh terakoty pro loutkaře co prý vytváří keramicky hladký povrch. Zejtra se po tom mrknu jestli to někde nemaj.  :D

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář