Moje figurky, aneb škoda že nemám víc času... (KarelCedr)

Založil karelcedr, 14 Duben, 2014, 18:34:11

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

karelcedr

Přesunuto z Ravennova tématu: Menší modely, piplačka přes zimu.

Postupně sem hodím nějaká moje snažení. Ale bohužel v poslední době to strašně zanedbávám. Jsem rád, že si kolikrát najdu trochu času alespoň na čtení, takže tahle moje zamilovaná úchylka :D musí jít poněkud stranou. Dá se říct, že v poslední době jenom hromadím...

Moje pokusy. Pár fotek. Omlouvám se za kvalitu, zítra je přefotím venku na denním světle.
Warhammer FB

W40k

Pohled do rohu mé vitrínky. V popředí Warhammer, vzadu technika v měřítku 1:32. Tu už dávno nedělám.

A můj snad nejstarší figurkářský kousek 90mm Pegaso orig. - bílý kov. (Moje zamilovaná velikost)

elar

karelcedr

Tak tady třeba jeden Nob od kamarádů orků...

Prosím... v jakém rozlišení tam ty fotky nahrát? Respektive fotit?

karelcedr

Ještě malá poznámka k předchozí debatě o měřítku:

Frajer vlevo - M1:32   (Americká námořní pěchota - Operace Pouštní bouře)
Vpravo M 28mm  (Space Marines průzkumník - W40k  - kapitulu fakt už nevím... :D )

Někde zkusím pohledat něco ve velikosti 1:48, ale nikde nic okolo :'( )

karelcedr

Chaos marauders -  Warhammer FB

Musím říct, že jsou to vážně pěkný a propracovaný výlisky. A tahle parta (16ks) zvlášť je natolik divoká, že to nutí udělat každýho trochu jinak.

elar

Pekne! Vsechno, fakt povedena prace! A to mas jen na sbirku / vystavku, ci s nimi neco hrajes?

karelcedr

Tak na půl mezi sbírkou a výstavkou. Takže spíš tak pro vlastní potěchu, relaxaci při malování a modelaření. Sem tam si ještě dopřeju nějakou lodičku v 1/700. Nejraději mám figurky s fantasy a SF tématikou. Tam se můžu vyřádit a nemusím se ohlížet na předlohu. :D :D

Na hraní Warhammeru to chce už určitou cílenou přípravu armády podle dohodnutejch bodů a chce to vlastnit k té armádě nějaký ten Kodex etc... na to prostě nemám čas a asi ani chuť a taky mě to nebaví držet se jen warhammeru. Občas si střihnu něco jinýho - třeba nějakou krasotinku v 90mm a podobně.  :D

elar

Tak krasotinku pouzijes pro bojovou akci jako odpoutani pozornosti =D A kodex?

karelcedr

Kodex - kniha popisující danou armádu. Jsou tam uvedeny potřeby pro hru, jako je číslo zbroje, útočné číslo, HP etc... etc ...etc ... a potom uniforma, barvy zbroje, kapitulní znaky, insignie, historie jednotky a další mega a mega...

90mm slečna by se nad armádou z Warhammeru tyčila i když jsou tam i větší jednotky. Jeden druh kráčejícího tanku Eldarů ( Wraithknight) by nejspíš převyšoval i ji a to je v 1:48

A když už fakt nevíš co s Librama, lepíš si je na zeď a zapaluješ si od nich cigáro tak doporučuji http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-40000/Titans/MARS-PATTERN-REAVER-TITAN-BODY-ONLY.html :D :D

Navštívil jsem po čase tvůj blog a znovu musím smeknout před těma neuvěřitelně propracovanýma oblečkama, co vyrábíš pro ty figurky. Hlavně ta bunda... --poz --poz  Jak dlouho ti trvá ušít takovej parádní kostým? Prostě paráda!

elar

To nezni vubec jako zabava teda, takove prace.

A peknej robutek =D Nebyl by uz hezci 1:6 Hulk? =D =D

No, zrovna tu bundu jsem nesil =D A no, siti trva tak...celkove...10 hodin?  Ale samotne siti tak 3,4 =D Hodne zere udelat spravny strih a pak prekreslit nalatku a ustrihnout to...nesnasim strihani latky =D Kor ta elasticka, to se striha pekne na prd =D A kor, kdyz se mi zasekne stroj a zkazi posledni steh celou vec =D Jinak, nove fotky - http://elarcustoms.blogspot.cz/2014/04/the-alien-derelict.html, jenom nak nejsem s nimi spokojenej, takze asi udelam dalsi kolo foceni ;)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář