The Flash - seriál (2014)

Založil Wrai, 28 Únor, 2014, 20:36:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

06 Prosinec, 2018, 21:38:09 #80 Naposled upraveno: 06 Prosinec, 2018, 22:36:54 od Wrai
No pozrel si 100 epizódu a za mňa  --poz ... Zoom mohol mať dlhšie účinkovanie, Thawne 2x za deň vyrobený Barryovcami.

Inak táto séria s dcérou a Cikádom je zatiaľ v pohode.

Cikádu mal Barry hneď odvliecť do väzenia a Cisco mal dýku odstreliť na inú zem, do inej galaxie...whatever

Som zvedavý na ten crossover. Ale Monitor by to nekurvil tým, že by dal podradnému človeku knihu(Book of Rao?) na zmenu reality.

Wrai

10 Prosinec, 2018, 21:31:33 #81 Naposled upraveno: 10 Prosinec, 2018, 21:37:04 od Wrai
Pozrel som si Elseworld prvú časť a celkom fajn, aspoň to nebola taká telenovela ...easter eggov tam bolo požehnane.

No najväčší problém som mal s tým, že Team Flash...popri tom všetkom čo videl(cestovanie v čase, paralelné svety) má problém uveriť, že si Barry a Oliver prehodili osobnosti? WTF?! Toto by mi prišlo ako tá najmenej neuveriteľná vec.

Wrai

No tak som dopozeral aj zvyšné časti crossoveru Elseworlds a tie už boli iná tragédia...Batwoman vyzerala v obleku fajn, komiksovo, ale akcia bola len o grappling hooku a hode batarangom...a také promo jej robili akoby mala súčasťou všetkých troch častí.
Flash z 90 rokov, ten tam bol vlastne na tie 3 sekundy načo?
A Monitora som akosi nepochopil...idú si urobiť záporáka ala Thanos? Z Anti-Monitora?

Hejt by tu bol na sto strán...ako ku každej epizóde...proste to odflákli, mohli to urobiť odviazanejšie urobiť z bývalých seriálov Flash z 90 a Smallville jeden crossover, stačilo len pribrať bývalých hercov a bolo by.

Posledné roky dívam už len scény na youtube čo sa týka Arrowa a Flasha...lebo už je to čistá telenovela...čo im ide sú len tie konce epizód.

Spacecore

já jsem skončil s Flashem u půlky čtvrté epizody, protože jsem právě tu telenovelu a neustálou recyklaci sebe samých nevydržel.. navíc mi přišlo, že místo nových postav a herců akorát dokola přicházeli ti samí lidé, akorát z jiných realit. Chápu, že herce to asi bavilo, ale mě ne..

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí