The Flash - seriál (2014)

Založil Wrai, 28 Únor, 2014, 20:36:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Wrai

Wrai

20 Březen, 2015, 22:58:30 #22 Naposled upraveno: 20 Březen, 2015, 23:04:57 od Wrai
Najnovšia časť bola fajná...najmä tých posledných 10 minút...aj by ma to s Ciscom šokovalo, keby som si nespomenul na ten trailer čo je tu vyššie a na jeho ďalšie scény...

Výčitky sa samozrejme nájdu a to, že prečo Flash nechytil Spartakusa teda Weather Wizarda vtedy na policajnej stanici, keď mu zrušil schopnosti nechápem...ďalej zásah bleskom do auta a prerazenie strešného okna? Však auto je faradayová klietka...a to s Wellsom a duplicitou...to odprezentovanie speed mirage v tejto časti bolo ok...ale urobiť to tak rýchlo, že sa stihne aj prezliecť do žltého kostýmu a späť do civilu + mlátiť sa pri tom, v tom už vidím zádrhel...a celá tá rýchlosť sa chová v každej epizóde inak.

Ďalšia časť bude dobrá deus-ex machina s Weather Wizardom. Wellsovi muselo byť jasné koľká bije, keď mu Barry hovoril o tom svojom zážitku, som zvedavý aké kroky podnikol.

Dadejs

Až do posledních 10 sekund jsem si myslel, že toto je snad finále sezony. A nakonec to nabralo úplně jinej směr. A ještě že tak, páč
kdo by potom vymýšlel přezdívky?

Wrai

Najnovšia epizóda bola taký štandard...presne som tušil, že to s Weather Wizardom dopadne dáko takto...ale ak je nejaký bad guy, ktorého nemusím tak je to Cold...celá tá skupinka Rogues je totálne nezaujímavá, navyše mi tie ich herecké výkony, (konkrétne u Prison Break brothers) pripadajú ani keby si robili z toho seriálu dobrý deň.

Trochu mi príde zaujímavé, že tam neboli dvaja Barryovia...však keď bude cestovať do minulosti, aby zachránil mamu, tak vtedy tam dvaja budú/boli.

Na to, že je Wells taký mozog som teda nečakal, že urobí takúto kravinu s reportérom...však snáď všetci v redakcii vedeli o kom píše článok, veď to bol chvastúň a jeho zmiznutie predsa len prehĺbi podozrenie.
Celkovo je však Wells ťahúňom celého seriálu a keď sa Reverse-flash objaví čo i len na pár minút, tak nemám pocit toľkého sklamania z epizódy (a navyše s jeho príchodom alebo spomínaním začne dobrá zvučka.)

redwing19

Asi to berú tak že sa vie vrátiť iba do miesta kde tiež utekal. Keď bol ešte dieťa tak schopnosti nemal, tak asi tak, inak neviem jak to majú vymyslené. Ale z tohoto dielu sa mi zdá akoby aj RF-Wells si ten predošlí deň pamätal. Teším sa na finále....

Wrai

28 Březen, 2015, 10:51:43 #26 Naposled upraveno: 28 Březen, 2015, 10:53:26 od Wrai
Podľa mňa si ho nepamätal...ale vytušil čo sa deje, keďže to aj on sám zažil...podľa mňa tá jeho umelá inteligencia by ho upozornila, keby sa budúcnosť nejak výrazne zmenila.

Pozerám, že finále bude husté:

Oliver v obleku LoA? Žeby prijal Rasovú ponuku a teraz je niečo ako učeň? Každopádne, neviem čo už len on zmôže s lukom...

http://flashfans.sosugary.org/displayimage.php?album=269&pid=58826#top_display_media

http://canadagraphs.weebly.com/the-flash-blog/the-flash-shoots-scenes-for-episode-122-with-grant-gustin-tom-cavanagh-robbie-amell-and-a-guest-star-in-a-very-spoilery-outfit

Wrai

Najnovšia časť bola super...hneď z úvodu dobrý štart...veľa easter-eggov na starého Flasha a jeden super na Star Wars priamo od Hamilla  :-*

Flashbacky parádne, čo ma však mierne sklamalo bolo:

To, že Eobard prevzal podobu od skutočného Wellsa...radšej by som bol keby bol Wells bol len jeho falošná identita...zato, že je to Thawne tak musí mať jeho pravá podoba tiež blond vlasy? Však je z 25. storočia, čo sú Thawneovci ako Lannisterovci?

Budúce časti budú stáť za to:

The Flash - The Future Revealed

Wrai

fricky

Parádne sa to rozbehlo, už sa neviem dočkať na finále. ;D Momentálne dáva Flash na frak aj Arrowovi aj Agentom.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí