The Flash - seriál (2014)

Založil Wrai, 28 Únor, 2014, 20:36:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Wrai

Wrai

15 Květen, 2014, 20:30:29 #12 Naposled upraveno: 15 Květen, 2014, 20:33:41 od Wrai
Tak zle to podľa mňa nevyzerá.

The Flash - Extended Trailer

myroslav

Tu sa veľmi pri zemi držať nebudú. Každopádne to vyzerá lepšie ako som očakával. Ani ten kostým mi nepríde až tak homo ako z tých prvých obrázkov. Efekty vyzerajú fajn a v prvom dieli nás čaká Weather Wizard.  Takže sa teším a dúfam, že ma nesklamú.

demented

Xeroxis

myroslav

Na net predčasne unikol pilot Flasha. Vôbec to nevyzerá zle, a týmto pilotom ma určite navnadili, aby som si pozrel aj ďalšie časti.

Wrai

musím povedať, že na to, že to robí CW sú efekty veľmi slušné, niektoré dialógy treba opäť pretrpieť...ale inak to vyzerá veľmi slušne...Arrowové cameo úplne zbytočné, ako keby to bol úplne iný Oliver, než poznáme...páči sa mi, že sa vyhrali s detailami, autá sa pohnú keď popri nich prefrčí, poprípade rozbije sklo, bežný odev mu horí, super-sonický tresk, fajn bolo aj to, že nevedel zastaviť...čo sa týka toho jeho špeciálneho obleku, tak pri predstavovačke v S.T.A.R. labs vyzeral v pohode...škoda toľkých bleskov na ňom...koniec bol veľmi zaujímavý.

Som myslel, že ten profesor bude vrah...Inak čo je to Red Skies?

Wrai

15 Prosinec, 2014, 15:45:24 #18 Naposled upraveno: 15 Prosinec, 2014, 15:58:01 od Wrai
Tak som teda dopozeral aj Flasha.

Ten úvod a jeho preslov na začiatku každej epizódy mi pripadá ako z Amazing Spidermana...

Ako povedal Arrow: "You live in Central City, where it's sunny all the time and your enemies get a cute nicknames."

tá jeho rýchlosť je dosť divná...niekedy proste spomalí čas a to ani nebeží a ešte sa popritom vykeciava(ako pri Iris, keď bola v jeho kancli), inokedy beží tak rýchlo, že rozbíja okná na autách(aj keď to použili asi len 2x...nerátam super-sonický úder), inokedy mu zas horí bežný odev a inokedy nie...inokedy, aby vyšplhal na budovu potrebuje istú rýchlosť a vzdialenosť a v cross-overy s Arrowom to dokázal aj bez toho...niektoré problémy by vyriešil ľavou zadnou, ale proste to musí urobiť komplikovane...prečo vlastne toho z Prison Breaku(Mr. Freeza v2.0)nechal utiecť?

Rozhovory s Iris a o Iris sú ešte horšie, než v Arrowovi..."najlepšie" je ako každý vie, že ju miluje...a všetky scény kde sa objaví sú samá blbosť...aj ten jej blog.
Hento s tým homosexuálnym policajným kapitánom je už tiež trápne, ako ho furt zjeb*va.

Najlepšie na tom celom je asi tá všeobecná zápletka s Dr. Wellsom a mužom v žltom obleku a záverečnými scénami...posledná časť bola fajná, ale v podstate vôbec nič neodhalila...otázky ostali furt tie isté...no som zvedavý, kto a čo je zač ten Wells(asi z budúcnosti), čo vlastne chce s Barrym, koľko je tých mužov v tom žltom obleku..lebo fakt nechápem ako sa to zariadenie ocitlo v jeho rukách...doslovne lebo keď prichádzal do tej futuristickej miestnosti tak nič nedržal a z vrecka to asi nevytiahol.

Wrai

Ten Grodd je už trošku hardcore aj na takýto seriál...

Stále platí, že najlepšie na tomto seriály je tá ultimátna zápletka s Dr. Wellsom a Reverse-flashom.

Som zvedavý na ďalšiu časť:

The Flash 1x15 Promo "Out of Time"

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí