Captain America: Civil War

Založil Wrai, 20 Únor, 2014, 20:16:10

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

elar

Citace od: Amyee v 04 Duben, 2014, 22:25:20
Proč myslíš, že to nebylo pro geeky a komiksové fandy? Většina lidí stejně nevěděla, kdo ty dvojčata jsou, jen viděli dva lidi, co mají schopnosti...

Prave on to tak mysli ;) Na konci filmu mysli na konci titulku;) Aby lidi videli to, co se dalo cekat, tzn. to, ze Winter Soldier zjisti kdo je a prave jako darek dat po titulkach scenu s dvojcaty a Baronem Struckerem, ktera proste nefanouskum, kteri necekaji na konec titulku, nic nerekne a tak ji nemusi videt =D

myth

Jsem zvědaví, v neděli na to půjdu. Doufám, že se mi to bude líbit aspoň tolik, jako jednička. Ale prý je to dobrý špionážní thriller a když tam hraje Redford, i bych tomu věřil. :-)

fricky

Dnes zkuknuté (2D) a súhlasím s vami, najdospelejšia marvelovka =) Kap bol perfektný, Vdova bola perfektná, Falcon bol perfektný  :) jediné čo mi vadilo bol trochu ten chaotický strih, ale to snaď len zo začiatku, potom som si na to nejak aj zvykol. :D

linda8

Také jsem se na to byla dnes podívat a velká spokojenost. Ale ta kamera při akčních scénách byla fakt protivná, nejenom střih, ale i takové to chvění, jako by to bylo točené z ruky, bylo dost nepříjemné, hlavně v úvodní akční sekvenci, ale vadilo mi to v průběhu celého filmu.
Comixy, Dr.Who, deskové hry a KAFE !

myth

Viděno a musím říci, že se mi moc líbil. Možná ještě víc než jednička a z druhé vlny asi nejlepší film. --poz --poz

A musím trochu vzít v ochranu překladatele, protože mi přišlo, že jimi zvolený název je lepší, než originál. Jelikož Bucky je zde opravdu jen jako vedlejší postava, která nemá na děj zásadní vliv.

A co se týká potitulkové scény
Doufám, že někde vysvětlí, jak se Lokiho žezlo dostalo ke Strucknerovi, aniž by někomu (Fury?) chybělo.

elar

Citace od: myth v 06 Duben, 2014, 18:13:44
Doufám, že někde vysvětlí, jak se Lokiho žezlo dostalo ke Strucknerovi, aniž by někomu (Fury?) chybělo.

No, tak pokud ho strcil do trezoru, ke kterymu mela pristup Hydra, tak se ani neda divit, ze ho ma Strucker a ne...zbytek po Shieldu, o ktery se stara ted buhvi kdo...

fricky

Ja som skôr zvedavý v ktorých filmoch bude vlastne Hydra ešte vystupovať, nakoľko Avengers 2 sú o Ultronovi.  Ale kedže v druhých Avengers už majú byť aj Scarlet Witch aj Quicksilver, tak ich asi vtesnajú tam. Uvidíme.

elar

Citace od: fricky v 06 Duben, 2014, 18:34:33
Ja som skôr zvedavý v ktorých filmoch bude vlastne Hydra ešte vystupovať, nakoľko Avengers 2 sú o Ultronovi.  Ale kedže v druhých Avengers už majú byť aj Scarlet Witch aj Quicksilver, tak ich asi vtesnajú tam. Uvidíme.

Tak musi tam nak byt, musi z toho vezeni utect, protoze cekam, ze neutecou z neho v Guardians a jiny film do Avengers 2 neni...A spis jsem zvedavej, zda nak vrati zpet A.I.M., kdyz ho v IM3 tak zlikvidovali =D

myth

No jo, to mě taky napadlo, že když ho infiltrovali, že ho tak dostali. Jenže, když je to v současné době nejmocnější artefakt, který na Zemi je a měl ho Štít, tak mi prostě přijde nesmyslné, že by si na něj nedal pozor. Buď právě Fury a nebo Redford, protože ten nevypadal, že by byl jen poskok Strucknera.

Mimochodem, teď jsem se nějak zamýšlel nad Buckym v tomhle filmu a přišlo mi, že by místo něho do filmu daleko lépe zapadl Crossbone. A přiznám se, tak nějak jsem si ho při sledování filmu docela dobře představoval. ;)

magik

Citace od: myth v 06 Duben, 2014, 19:11:59
No jo, to mě taky napadlo, že když ho infiltrovali, že ho tak dostali. Jenže, když je to v současné době nejmocnější artefakt, který na Zemi je a měl ho Štít, tak mi prostě přijde nesmyslné, že by si na něj nedal pozor. Buď právě Fury a nebo Redford, protože ten nevypadal, že by byl jen poskok Strucknera.

Mimochodem, teď jsem se nějak zamýšlel nad Buckym v tomhle filmu a přišlo mi, že by místo něho do filmu daleko lépe zapadl Crossbone. A přiznám se, tak nějak jsem si ho při sledování filmu docela dobře představoval. ;)

Ale ved on tam bol.
Ten agent, co bol na zaciatku s Kapom vo vysadku a potom ho nahanal a na konci bojoval s Falconom bol Brock Rumlow a to je alter ego Crossbonesa.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář