Captain America: Civil War

Založil Wrai, 20 Únor, 2014, 20:16:10

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

magik

Ja kedze som vo Svajciarsku a tu bola premiera uz minuly tyzden, tak so na Kapa bola uz v nedelu. Ako film sa mi pacil, aj ked trochu vela nelogickych veci sa tam stalo a bavila som sa o trochu menej ako na Thorovi. Ale stale to bolo este nadpriemerne. Ou, a videla som len prvu potitulkovu scenu, aj ked som tusila ze bude aj dalsia, lenze som bola na tom s nekomiksakmi tak som nad tym mavla rukou. A podla internetu som ani o vela neprisla. Ta prva potitulkova scena mi bohate stacila  :D

elar

Citace od: delta11 v 03 Duben, 2014, 04:19:34
Před malou chvílí jsem se vrátil z kina. A můžu jen chválit.  --poz
Kdo další už také Capa shlédl? Pojďte debatovat.  :)

Jo, taky jsem vul na nem v noci =D A bylo super, libilo se mi to ;) Jinak tech nelogicnosti bylo celkem dost, jak pise Magik =D Ale to se resit neda, bylo to dobre ;) A Falcon ma byt v Avengerech, ci je zatim jen dvorni postava Capa?

Kocour

Citace od: elar v 03 Duben, 2014, 20:38:52
Jo, taky jsem vul na nem v noci =D A bylo super, libilo se mi to ;) Jinak tech nelogicnosti bylo celkem dost, jak pise Magik =D Ale to se resit neda, bylo to dobre ;) A Falcon ma byt v Avengerech, ci je zatim jen dvorni postava Capa?

Zaspal jsem jen asi třikrát na 5 minut (v kině s Elarem :) , takže hodnotím velice pozitivně :) Osobně se mi líbilo víc než jednička, Thorové jsou oproti tomuhle hodně vzadu... Ale jako po titulková (finální) scéna zatím nejhorší, jakou jsem od Marvelu viděl :(

elar

Citace od: Kocour v 03 Duben, 2014, 22:11:51
Zaspal jsem jen asi třikrát na 5 minut (v kině s Elarem :) , takže hodnotím velice pozitivně :) Osobně se mi líbilo víc než jednička, Thorové jsou oproti tomuhle hodně vzadu... Ale jako po titulková (finální) scéna zatím nejhorší, jakou jsem od Marvelu viděl :(

=D Tak to dopadlo lepe nez jsi cekal, ze? =D A ta posledni scena...byla proste nutna, no... Ale zas se mi libilo Leehovo cameo =D

Raul

Rozhodne nejlepsi a nejdospelejsi marvelovka. 10 z 10.
Potitulkove sceny jsou jako u thora dve.
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

Amyee

Dle mého taky jedna z nejlepších Marvelovek (vedle Avengers a IM3), Thor tomu nesahá ani po kotníky. Potitulková scéna perfektní a hlavně dopad na celý filmový vesmír bude ještě zajímavý. Líbí se mi, že se drželi komiksu v lince s Winter Soldierem.

elar

Citace od: Amyee v 04 Duben, 2014, 21:41:16
Dle mého taky jedna z nejlepších Marvelovek (vedle Avengers a IM3), Thor tomu nesahá ani po kotníky. Potitulková scéna perfektní a hlavně dopad na celý filmový vesmír bude ještě zajímavý. Líbí se mi, že se drželi komiksu v lince s Winter Soldierem.

Iron Mana 3? Zajimave  ;)

Kocour

Citace od: elar v 03 Duben, 2014, 22:26:33
=D Tak to dopadlo lepe nez jsi cekal, ze? =D A ta posledni scena...byla proste nutna, no... Ale zas se mi libilo Leehovo cameo =D

Přesně tak. Lépe, než jsem čekal, ale já toho moc nečekal... :D Zas po tak dobrém filmu jsem se na konci titulků těšil na něco extra, na něco, co je právě určeno jen nerdům, geekům a komiksákům, kteří tam jediní tak dlouho zůstávaj a voni tam dají to, co bylo určené právě pro ty, kteří komiksem zasaženi nebyli - asi bych byl spokojenější, kdyby obě potitulkové scény prohodili :D

Amyee

Citace od: Kocour v 04 Duben, 2014, 22:13:44
Zas po tak dobrém filmu jsem se na konci titulků těšil na něco extra, na něco, co je právě určeno jen nerdům, geekům a komiksákům, kteří tam jediní tak dlouho zůstávaj a voni tam dají to, co bylo určené právě pro ty, kteří komiksem zasaženi nebyli - asi bych byl spokojenější, kdyby obě potitulkové scény prohodili :D

Proč myslíš, že to nebylo pro geeky a komiksové fandy? Většina lidí stejně nevěděla, kdo ty dvojčata jsou, jen viděli dva lidi, co mají schopnosti...

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář