Nobyho TOP TEN

Založil nob321ody, 25 Leden, 2014, 22:24:14

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

Nejhorší je, že těch přeložených jedniček je ještě asi dvě stovky dalších !!!!!! kurecpalec
:) :)
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Velkej šéf

Tak vyškrtni Strážce, ti stejně patří do té první části, ne?
A díky za další přehled, budu je brát jako inspirace k příštím nákupům, odsud jsem četl jenom Watchmeny a Crying Freemana (a ten mě teda krom první knihy nebavil, furt to bylo o tom samém, o japonském mafiánském supermanovi).
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

nob321ody

Strážce nemám koupené, mám je pouze stáhnuté, proto jsem je zařadil sem, ale změním je tedy !!! je z čeho vybírat
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Velkej šéf

Nenene, to neber jako výtku. Mně se ten seznam líbí. I když... Jestli tam dáš něco, co jsem nečetl, tak to bude aspoň doporučení, takže: Jen do toho, koukej je vyměnit a doporučit něco!  ;)
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

nob321ody

vyměnil jsem přeložený komiks č.4
Saudkově práci.

alexxiik

PS: Veľká hra už možno čoskoro  :o

Ešte treba trochu jmakyho ponaháňať  :D
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Lenny

Borgiu jsem ještě nečetl, ale jinak mě z tvé pětky zaujal jen Criminal. Vážně Game of Thrones? Čím ti to přišlo tak super?
(A pořád mi přijde divné dělat žebříčky podle toho, co jsem v daném roce četl)

Gmork

26 Leden, 2014, 10:08:56 #17 Naposled upraveno: 26 Leden, 2014, 10:21:14 od Gmork
Každý má nějaký žebříček. Je to hodně individuální.
Můj žebříček za minulý rok je třeba zcela odlišný. 
Alespoň to zviditelní kvalitní komiksy.  ;)

Criminal do mého top ten taky patří, ale třeba z Her
o trůny tak odvařený nejsem. Tento příběh by zasloužil
temnější kresbu s větší atmosférou, Pattersonova kresba
mi přijde až moc líbivá a trochu i dětská. Kdyby to kreslil
třeba Jae Lee, dostalo by to úplně jiné grády. Každý kdo
četl komiksovou Temnou věž, ví o čem mluvím.  ;)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

nob321ody

Lenny, každý máme něco oblíbeného, já mám všechno co se týče Game of Thrones a hlavně Millenium.
Proto dávám do svého toptenu i tyto věci.
Gmork, také by mi nevadilo, kdyby byl komiks Hra o trůny temnější.......ale nevadí mi to a už se těším na další pokračování - kreslené scény z turnajů a třeba ty monumentální jízdy skupin jsou úžasné!

Vím, že se každému líbí něco jiného..... já taky hledím s rozpaky, když vidím nějaký komiks, který ani nečtu a vím, že nebudu nikdy číst.....a někdo se nad ním rozplývá.....já k tomu ale nikdy nepíšu komentář...jsem už zkrátka takový  :) :) :) :)
Saudkově práci.

Lenny

Však v pohodě. Já vůbec nekritizuju, že máš GoT v topce - jak tu s Gmorkem píšete, je to individuální a klidně si tam měj Čtyřlístky  :D.
Mně jen zajímalo nějaké odůvodnění  ;)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář