Top 20 komiksů, které jsem četl v roce 2013

Založil Ninjer, 25 Leden, 2014, 01:15:33

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Velkej šéf

No teda, já četl čtvrtinu.  :o A to dokonce i ty tři nej!
Akorát teda Návrat temného rytíře mě nebavil skoro vůbec a Zázraky mi přišly přeceňované. Jinak Watchmeni, Kraven i Království tvé, s tím souhlasím, to jsou bomby. A to nejsem fanoušek superhrdinů. A už vůbec ne Spider-Mana, tak možná je to tím, že se v Kravenovi skoro neobjevuje...
Citace od: Gmork v 25 Leden, 2014, 19:41:22
Taky musím napravit jeden rest, chystám se na V jako vendeta
od Moora.

Ts ts ts, a to se máš za znalce a fanouška...  ;D
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

Ninjer

Citace od: Velkej šéf v 25 Leden, 2014, 19:42:52
No teda, já četl čtvrtinu.  :o A to dokonce i ty tři nej!
Akorát teda Návrat temného rytíře mě nebavil skoro vůbec a Zázraky mi přišly přeceňované. Jinak Watchmeni, Kraven i Království tvé, s tím souhlasím, to jsou bomby. A to nejsem fanoušek superhrdinů. A už vůbec ne Spider-Mana, tak možná je to tím, že se v Kravenovi skoro neobjevuje... Ts ts ts, a to se máš za znalce a fanouška...  ;D

To jsem nikdy neřekl... nebo možná jen párkrát... tenhle týden...  :--  (a to jsem jaksi třeba právě tu Vendetu taky ještě nečetl, hups  ;D )

Každopádně jsem rád, že se ti líbil Kraven, to je právě z toho výčtu komiks, který se často u nás shazuje.
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Velkej šéf

Jó, nó, i na comicsdb má dost rozporuplné hodnocení. Ale mně se fakt hodně líbilo i McFarlaneovo Utrpení, což taky není považováno za dobrého Spider-Mana. A to už bohužel není ani tolik rozporuplný. To jsi četl?

A Vendetu si rozhodně dej. Je to naprosto úžasnej komiks. Sice nemá žádné echt rychlé tempo, ale aspoň pro mě patří k absolutnímu komiksovému vrcholu (i s těmi Watchmeny a ještě třeba Bažináčem, Moora já tuze rád).
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

Ninjer

Jojo, ale už před dávnou dobou - tenkrát se mi to líbilo poměrně dost, ale nadšením jsem u toho neskákal. Jo, myslím, že se mi Vendeta bude líbit... mám i takový tušení, že by se mohla objevit v tomhle žebříčku příští rok  :--

(mimochodem Bažináč je můj další rest - četl jsem první knihu a ta se mi líbila také hodně, ale pak jsem měl pauzu a ještě se k němu zpátky nedostal)
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

xVEGANx

Hmmm, zatimco jsem Watchmen cetl uz trikrat, tak Vendettu jenom jednou a mel jsem co delat abych to dotahnul a to Moora taky mam moc rad.
Utrpeni bylo taky dobry a Kraven mi prisel jako takovej jeho odvar, ale ted treba kecam, nevim co bylo driv, ale ja cetl Utrpeni jako prvni.
Marvels jsou ocenovany po pravu, me to prijde prelomovy dilo.

Gmork

šéf: V US komiksu se za žádného znalce nepovažuji,
možná tak u městské fantasy. U evropy se orientuji
přece jen líp. A Vendeta je prý skoro už vyprodaná,
tak nebudu riskovat a pořídím si ji.  ;)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Velkej šéf

25 Leden, 2014, 20:07:02 #16 Naposled upraveno: 25 Leden, 2014, 22:59:06 od Velkej šéf
Taky to bylo jenom popíchnutí, Gmorku.
A mimochodem, V jako Vendeta není US komiks.

Bažináče určitě, Ninjere, zkus. Podle mého stejně přelomový jako ty největší Moorovy komiksy. Hlavně třetí, čtvrtá a pátá kniha, tam už to jede na správném tripu. Poslední už je pak slabší (až na tu povídkovou kapitolu, z té jsem byl odvařený).

A aby to nebylo moc off-topic, tak si ze seznamu ještě vyberu ke čtení letos toho Donžona (a možná ještě něco, vypadá to, že by mě i tihle elasťáci mohli bavit). Už se na něj chystám dlouho, zatím jsem četl jenom ty ofiko vydané.  :-[
Info o mých překladech

Botanick

Hulk je skvělý, až se divím, že tu není přeložený, jinak jsem většinu y toho bohužel nečetl  :-[
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář