Thor: Ragnarok (2017)

Založil Amyee, 07 Listopad, 2013, 10:56:38

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

"Elektrošoky" byly převzaty z planet Hulka, jako celá sekvence s ním v aréně. Takže to nemusela být elektřina v pravém slova smyslu.

A v traileru se dost často objeví sekvence trochu jinak, než ve filmu. Tady to bylo moc dobře udělané, protože to navnadilo a přitom neprozradilo dějový posun (třeba Thor dávající pěstí Hulkovi). To mě potěšilo.

Niaz

S tou elektřinou si to musíš to ohnout, že je rozdíl mezi tou kterou vyvolal a čeká ji a mezi tou kterou nečeká a neovládá. Já se taky rád nakládám do vody s "vařicí" vodou, ale polejt kýblem s ní bych nečekaně nechtěl.

S tím Bannerem jsi to asi špatně pochopil (nebo já). Thor se ptá něco jako "You have never been on other planets?" a Banner na to něco jako "No, so far I was only on one." čímž podle mě myslí Zemi. Ale jak říkám, je možný že jsem to špatně pochopil a špatně si to pamatuju.

Sif musela ustoupit tam kam Jane a dát přednost novýmu masu. :D

Wrai

03 Listopad, 2017, 21:34:18 #62 Naposled upraveno: 03 Listopad, 2017, 21:38:29 od Wrai
No nechce mi sa veriť, že keby Thor strčil prsty do zásuvky tak by ho potriaslo...prišlo mi to proste divné.

Inak Thanos je úplne najsilnejší spomedzi všetkých tých bytostí? Bo Hela im celkom fajne zatopila.

myth

Viděl jsme tedy jen dabingovou verzi a Banner tam říká to, co pochopil i Niaz, tedy že byl jen na Zemi.

Wrai

Inak teraz čítam, že v tej divadelnej hre na Asgarde hrali:

Odin - Sam Neill
Loki - Matt Damon
Thor - Luke Hemsworth

To som si vôbec neuvedomil.

sackettboy

myth

To jo, Matt tam byl docela dobře zabraný u ostatních se mi to vůbec nespojilo.

fricky

Tak bol som včera na 2D so slovenskými titulkami, za mňa fajn. :) Dobrá oddychovka.

Ninjer

Já od toho čekal nějakou komediální bombu typu Strážci galaxie (který se mi přesně trefili do vkusu), ale až taková řachanda to nebyla, jen o něco vtipnější Marvelovka než obvykle.

Zato mě překvapilo, že to nemělo vůbec špatný příběh. Neříkám, že se tam odehrávalo bůhvíco, spíš standardní marvelovka, ale podle trailerů jsem si myslel, že tam pomalu ani žádný Ragnarok nebude.

Takže rozhodně palec nahoru.

--poz
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Wrai

Inak ešte k tej klenotnici pod palácom, nie som nejako zdatný v komiksoch tak snáď mi zodpoviete:

Tá rukavica bola naozaj fake? Lebo ja som pred pár rokmi čítal vyjadrenie od tvorcov(keď sa rukavica objavila prvýkrát, tuším v Thorovi 1?), že táto je na pravú ruku(alebo ľavú? Neviem), že boli vyrobené dve a Thanos má jednu...ale Hela ju označila za fake...hoci neviem, či ju treba brať vážne.

A druhá vec...čo bolo zač akoby tá kvázi napodobenina Teseraktu, tiež to bolo modré v nejakej kocke s divným tvarom(nemyslím reálny teserakt)...tuším to bolo ukázané hneď po tej rukavici...niečo aj k tomu Hela povedala slabé, alebo naničhodné alebo niečo. 

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář