Thor: Ragnarok (2017)

Založil Amyee, 07 Listopad, 2013, 10:56:38

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

28 Říjen, 2017, 13:02:15 #50 Naposled upraveno: 28 Říjen, 2017, 13:03:54 od Wrai
Film som síce nevidel (za to viem ako skončí), trochu ma mrzí, že som si pustil uniknutý trailer k Avengers: Infinity War z Comic-Conu, teraz viem, že:

!Big Spoiler!

Že Thora nájdu Strážcovia galaxie ako je unášaný vesmírom...a na svojej lodi ho rozmrazia a oživia.

Práve preto sa domnievam, že Marvel ešte nevypustil trailer k Avengerom.

myth

K tomuhle spoileru ve filmu vůbec nic není, leda první potitulková scéna, která by tohle mohla naznačovat.

Wrai

Hmm...tak sa to asi dozvieme z flashbacku.

Dadejs

První potitulková scéna by měla odkazovat na nový Avengers. Což asi i potvrzuje ten Big spoiler, ale to už asi uvidímě až ve filmu. V aktuálním Thorovy nic takovýhona konci nebylo.
Každopádně včera viděno a za mne spokojenost. Jeff Goldblum bavil, fóry opět skvělé. Je fajn, že se tohle universum,narozdíl od DC, nebere tak úplně vážně. Myslím si, že proto to i líp funguje a víc baví.

sackettboy

včera absolvované a musím povedať, že celé kino sa rehotalo, vynikajúce hlášky, humorne poňate niečo na štýl Strážcov galaxie, za mňa výborne  --poz

k wraiovmu "spoileru" nič také vo filme nebolo, ani v potitulkovej scéne to nebolo úplne ako si kdesi videl  ;)

Wrai

sackettboy

Niaz

Právě jsem se vrátil z Hradu! ...teda z kina.

A absolutní pecka. Do sálu jsem šel s velkými obavami, že se tahle látka jako komedie snad ani nemůže povést a trailer vyčerpal nejlepší vtípky, ale nakonec to bylo naopak.

Film má několik logických škytanců (jako dnes již tradiční nekonečné zásobníky u M16 :D), ale nic co by bortilo příběh. Triková podíváná neuvěřitelná, doufám že u DC sedí v lavici a opisují.

Za mě solidních 9/10, už se těším na druhé shlédnutí.

myth

Mě se to daleko víc líbilo než třeba Strážci 1 a 2. Hlavně mi přišlo, že daleko lépe šlapal děj. A měl jsme celou dobu pocit, že je to jako bych četl komiksy ze 70 - 80 let, tedy ikdyž řešíme vážné téma, jsme stála nad věcí a nebojíme se to prokládat vtípky. U strážců mi třeba přišli některé vtípky až hrozně násilné (třeba smajlík ve dvojce) prostě, děláme srandu za každou cenu.

U Thora jsme tento pocit neměl a to musím říci, že jsem se podobně jako Niaz předtím trochu obával výsledku, potom co jsme četl v recenzích, jak je to vlastně jen komedie.

Wrai

02 Listopad, 2017, 20:51:03 #59 Naposled upraveno: 02 Listopad, 2017, 20:53:56 od Wrai
Bolo to fajné...ale beztak to s tým elektrošokom bolo fakt uletené ako ho to omráčilo, hoci sme videli, že celým jeho telom prechádzali výboje z blesku a to ho neomráči, veď je to lord of Thunder sakra.

Najviac sa mi páčila Valkýra, pre mňa-zamňa nech je čierna, zahrala to na výbornú.

Inak Banner spomínal Thorovi, že už raz bol na emzáckej planéte, kedy a kde?

A kde bola lady Sif? Inak som rád, že tých troch poskokov zabila, hlavne za toho Mušketiera s tým kordom.

To s tým okom okom som nečakal, v trailery to zakryli a v tom leak traileri Avengerov má obe oči...takže to bude asi reshootnuté.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář