Thor: Ragnarok (2017)

Založil Amyee, 07 Listopad, 2013, 10:56:38

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Amyee

07 Listopad, 2013, 10:56:38 Naposled upraveno: 22 Květen, 2016, 14:11:46 od Wrai
To tu vážně ještě nikdo tohle téma nezaložil? No ok... premiéru máme za sebou... vaše dojmy? Poznatky? Teorie? :D

Dle mého velice příjemná oddychovka, nic extra, ale dalo se, Thor je stále fešák, Loki je ještě větší hajzlík než předtím, Malekith výborný.

Zdál se mi trochu pomalejší začátek, pak se to naštěstí docela rozjelo. Ale nějak jsem doufala, že tam bude víc prostoru pro Warriors Three a Lady Sif, tak snad příště... Loki na Asgardském trůně zní jako zajímavý námět pro třetí film i když se bojím, že začíná být docela dost přelokiováno. A první potitulkové scéna byla skvělá, pěkně po kousíčku se nám skládá Infinity Gauntlet a Avengers 3 teda budou nářez...

Počkejte si až do konce, jsou tam 2 potitulkové scény. ;)

Raul

Hodne povedena jizda :)  8-)  --poz
radne fantasy

8 z 10.

Ale nevidel jsem 2. potitulkovou scenu :(
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

magik

Citace od: Raul v 14 Listopad, 2013, 23:34:42
Ale nevidel jsem 2. potitulkovou scenu :(

Jane je cereálie. Thor jej priletí bifrostom na balkón a dajú si pusu. A ešte ja tam záber na tú príšerku z Jotunheimu ako naháňa holuby alebo také niečo. :D

myth

Viděl jsem a musím říci, že jsem spokojen. Potěšili mě Kursem a potom trochu zklamali soubojem mezi ním a Thorem. Taky tím, že do Ásgardu dali nějak moc technologie na můj vkus. V jedničce ni to přišlo více položeno do magie. Taky mě zklamalo, že nikde ve filmu nebyla ukázaná zranitelnost temných elfů železem. Ale závěrečná bitka byla výborná. Ale jinak jsem byl spokojen a určitě se těším na trojku. :-)

myth

Znovu jsem se podíval na jedničku a musím po zvážení a s odstupem času říci, že se mi líbí přeci jen víc.

Wrai

fricky

Synopsia.

"In Marvel Studios' Thor: Ragnarok, Thor is imprisoned on the other side of the universe without his mighty hammer and finds himself in a race against time to get back to Asgard to stop Ragnarok - the destruction of his homeworld and the end of Asgardian civilization - at the hands of an all-powerful new threat, the ruthless Hela. But first he must survive a deadly gladatorial contest that pits him against his former ally and fellow Avenger - the Incredible Hulk!"

Wrai

xVEGANx

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář