Tlačíte si preklady Transcomxákov na papier?

Založil mankin, 15 Duben, 2008, 13:08:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Bobo

Citace od: asterix2007 v 24 Leden, 2009, 23:25:49
No, je to zajímavý nápad a taky mě to napadlo, ale zatím převažuje cena nad nadšením :-)
Zkoušel jsem klasický tisk (normál 90g HP papír) a následně stránky vkládat do "katalogové knihy", tam
pak je papír v "bezpečí" , ale vypadá to "divně" :'(, ale zase je to pro mě přijatelnější na opakované čtení, než pc.
Počkáme zda zde někoho nenapadne levná, kvalitní inspirace :-)
Wiruss práce vypadá velice pěkne a bude li mít čas zajímalo by mě zda tisk prováděl na lesklý papír a zda je nutný laser, nebo zvládne kvalitnější inkoustová tiskárna?

Z toho čo som videl v Wirussovej zbierky by som povedal, že tlačí na voskovej tlačiarni. Koľko stojí v prepočte stránka by vedel povedať on. Ja si ich tlačím na atramentovej tlačiarni. Kvalita je dobrá.

Preklady mojich komiksov nájdete na: http://rapidshare.com/users/RXX7X4
Editácie robím v tomto poradí: http://kocogel.info/index.php?topic=310.msg4867#msg4867

Heimmi

No tak já o tom uvažuju docela dost protože ne vždycky se mi chce sedět u monitoru a civět do něj(není to zrovna nejpohodlnější), dokonce už jsem si něco málo zkoušel vytisknout, ale nějak jsem furt nemohl přijít na to, jak dostat dvě stránky na jeden list.Když to tady ale teďka čtu tak by to už asi neměl být problém :--  Díky za tipy.

jofre

Zatiaľ "nesamizdatujem" ale uvažujem o tom, hlavne o kvalitnejšícha a dlhších kusoch.  :oD Preto by som privítal u editorov aby ukladali práce vo väčšom rozlíšení-resp. kvalite, i za cenu žem paklík bude mať viac mb....  :-))

Heimmi

Citace od: jofre v 09 Únor, 2009, 11:09:31
Zatiaľ "nesamizdatujem" ale uvažujem o tom, hlavne o kvalitnejšícha a dlhších kusoch.  :oD Preto by som privítal u editorov aby ukladali práce vo väčšom rozlíšení-resp. kvalite, i za cenu žem paklík bude mať viac mb....  :-))

Souhlasím souhlasím.Za to bych taky zvedl ruku  :--
:-))               :-))                 :-))

S3nTrY

25 Únor, 2009, 18:19:00 #24 Naposled upraveno: 25 Únor, 2009, 18:22:28 od S3nTrY
Citace od: Bobo v 15 Duben, 2008, 23:06:20
Vzhladom že tlačím obojstranne tak papier vkladám do tlačiarne po jednom, čo je dosť zdlhavé.

myslim ze nekde jde nastavit pred tiskem jestli chces tisknout jen sude nebo liche stranky..usetri to cas a namahu:)
v PDF to jde urco..

S3nTrY

ještě bych se zeptal..kdyz tisknete dve stranky na jeden papir, tisknete i oboustranne? to by se uz blbe cetlo ze? a jak si to nechavate svazovat?

Heimmi

Citace od: S3nTrY v 25 Únor, 2009, 20:17:06
ještě bych se zeptal..kdyz tisknete dve stranky na jeden papir, tisknete i oboustranne? to by se uz blbe cetlo ze? a jak si to nechavate svazovat?

Na obyčejnej papír určitě ne.To fakt nestojí za nic.Jinak se to dá když máš nějakej kvalitnější papír.Třeba křídovej nebo něco podobnýho.Prostě takovej kterej se nepropije na druhou stranu ;)

Daredevil150

Ak si to chcem dat vytlacit v copycentre (ci ako sa to vola) tak ako to tam mam doniest? v akom formate a tak? a v akom formate si to mam dat vytlacit?? (A4 alebo A5? alebo su aj nejake vhodnejsie???) + na aky papier  to treba. Proste ak by ste vedeli poradit v akom stave to mam doniest do copycentra a v akom to zas vyniest.

Ravenn

Nevíte kolik bych vypotřeboval barvy na jeden barevný evropský komiks s asi 50 stránkama?
Chystám se na tisk až zejtra koupím papír.
A jak to vypadá s tím neofic. transcomix tisknutím? Sešlo z toho nebo by se to dal někdy uskutečnit?.)

PetBad

Tiskárna Canon iP4600 s duplexem. Papír 120 gramů. Cartridge plněné, 1dcl barvy přijde na cca 120 Kč (jestlisisparávněpamatuju). Tisk z GonVisoru.
Vazba "na hřeben" (cajk asi za 900,- Kč, jedna vazba asi 3 Kč). Obálka pololamino (halt kancelář) - ale to se dá nechat udělat za 20,- kdekoli. (vložíš dva papíry do jedné kapsy, po rozříznutí jsou jednostranně polaminované).
--když odpočítám opruz s doplňováním barvy (Canon má oddělené) a sešíváním, tak to vychází slabě nad korunu za stránku. Kvalita obstojná.
Hotové překlady: Pelissa, Stvůry tam u nás doma, Thorgal 1-14 (nevydané), Dan Dare, Myší stráž, Golden City
Rezervace: Nävis a Meteora, Bad Planet, Scalped, Myši II
Korektury :Florie, The Good Bad and Ugly, Asceltis, Korrigans, Světla Amalu
Právě dokončeno: Scalped 2, Meteora 8
Pracuju na:  Bad Planet 3

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku: