Tlačíte si preklady Transcomxákov na papier?

Založil mankin, 15 Duben, 2008, 13:08:56

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Orin

Jak já to jenom dělám?
         Ani tu tiskárnu nemám!
         Litovat mě ale netřeba
         (Nebyla pro ni potřeba)

Ne že bych zase tak chudý byl
    Jen nevím kam bych ji posadil
        (Zatím na ní chybí místo)
         Časem ji pořídím najisto

Taková evropská klasika
           Vyloženě o tisk si říká
         Otázka kolik by to stálo?
        Určitě ne asi zrovna málo

Tlačit můžu tak akorát na WC
    Co toho papír Harmasan unese
     Ale nešlo by to moc na dračku
     Kdopak chtěl by takovou sr....?

rofl  rofl  rofl

keram

mankin

2 bobo: mno, vhľadom na to, že som ako kľúčový užívateľ SAP musel vytvárať mauály pre koncových užívateľov, tak v tom akú-takú prax mám. Postačí Word, nejaký slušný screencapture prográmek (používam SnagIt) a potom už len krok za krokom popisuješ, čo robíš a prikladáš k tomu náhľady, alebo ak chceš screenshoty, jednotlivých obrazoviek dialógových okien, ikoniek, ap.

Len tak báj-d-uej: tlačítkom PrintScreen urobíte náhľad celej obrazovky. Kombináciou Alt+PrintScreen iba náhľad aktuálne aktívneho okna ;)

BeeSee

velkejsef: my nic vydávat nebudem, my se s kamrády tak maximálně složíme na to, abychom si něco klubově vytiskli  :--

Wiruss

Je lepší zapálit i malou svíčku, nežli navždy proklínat temnotu.

Orin

Citace od: Wiruss v 13 Říjen, 2008, 16:29:27
Dalších 12 Thorgalů čeká na svázání ;-)

Až to svážeš
                Snad ukážeš
               Dodáme proto
               Zas pošli foto

:oD  :oD  :oD

666sty

volil som UVAŽUJEM O TOM lenže tonery na hpečky a zvlášť na tú moju sú strašne drahé a po naplnení mi blbnú trysky a ešte k tomu to žerie veľa farby som si ešte nai jedno číslo nevytlačil, ale ak by ste urobili ten tutoriál, tak by som bol strááááááášne vďačný  :-))

scorpioo

Nie ale uvažujem otom.

No už len nájsť relatívne lacný obchod kde mi to spravia.

Hovorí sa, že zlo zvíťazí keď dobrí ľudia prestanú konať. Ale malo by sa hovoriť: Zlo zvíťazí!

Bobo

Citace od: 666sty v 18 Říjen, 2008, 18:02:46
volil som UVAŽUJEM O TOM lenže tonery na hpečky a zvlášť na tú moju sú strašne drahé a po naplnení mi blbnú trysky a ešte k tomu to žerie veľa farby som si ešte nai jedno číslo nevytlačil, ale ak by ste urobili ten tutoriál, tak by som bol strááááááášne vďačný  :-))

No ja vlastním multifunkšné HP PSC1215. Je pravda, že trisky sa zanášajú, ale na to existuje prípravok a je fakt efektívny. Čo sa týka tlače tak mám vytlačených cca 1500 strán a ešte som neminul ani polovicu toneru čo som si kúpil. (z každej farby 2 deci a z  čiernej 4 deci)

Preklady mojich komiksov nájdete na: http://rapidshare.com/users/RXX7X4
Editácie robím v tomto poradí: http://kocogel.info/index.php?topic=310.msg4867#msg4867

asterix2007

No, je to zajímavý nápad a taky mě to napadlo, ale zatím převažuje cena nad nadšením :-)
Zkoušel jsem klasický tisk (normál 90g HP papír) a následně stránky vkládat do "katalogové knihy", tam
pak je papír v "bezpečí" , ale vypadá to "divně" :'(, ale zase je to pro mě přijatelnější na opakované čtení, než pc.
Počkáme zda zde někoho nenapadne levná, kvalitní inspirace :-)
Wiruss práce vypadá velice pěkne a bude li mít čas zajímalo by mě zda tisk prováděl na lesklý papír a zda je nutný laser, nebo zvládne kvalitnější inkoustová tiskárna?

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář