Jurassic World: Fallen Kingdom

Založil Wrai, 14 Září, 2013, 14:34:34

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rubydup

No ten ostrov vypadá božsky, ta scéna jak z vodního světa, nádhera. Nicméně moc se netěším na tu "žrací část" a vůbec mě přijde, že je trochu brzo na restart  --neg.

Wrai

Malkivian

Rozhodne na tu jdu, protoze Jursky park a dinosauri, ale uz podle traileru je to tak do nebevolajici chujovina ::)
Aktuálně připravuju:
The Magic Order #2 - Překlad/Edit - 100 % / 0 %
Elsewhere #8 - Překlad/Edit - 100 % / 30 %
Brothers Dracul #4 - Překlad/Edit - 100 % / 10 %

BadoXXII

Tiež sa na to teším len kvôli názvu. Kurský park od Spielberga bol môj prvý film v kine a bol to neskutočný zážitok pamatám sa ako som ako 6 ročný videl upútavku v tv - prvé stretnutie s Tyranosaurusom Rexom a skoro som sa z toho posral, možno aj naozaj to už si nepamatám  :D

Každopádne táto nová časť vypadá veľmi divne a príde mi to ako keby použili najblbší scenár aký mali na stole (rád by som videl tie, ktoré zamietli).

Holmwood

no popravde 20 ročný dinosaury mi prišli viac uveritelnejší než toto

no ale ak budú bdripy aspoň bude pričom editovať

...dnes sa človek pri filme zabaví len ak sa jedná o nizkorozpočtové Bčka alebo dačo natočené pred rokom 2000  :D

Michiv

Neremcjme a pojďme všichni do kina - bude to super.
Tentokrát si dají určitě záležet a bude to úžasný zážitek.
MICHIV :--

Holmwood

Citace od: Michiv v 20 Duben, 2015, 23:51:48
Neremcjme a pojďme všichni do kina - bude to super.
Tentokrát si dají určitě záležet a bude to úžasný zážitek.
MICHIV :--

ty si pil!  :o  F:/ rofl

MikeZ

Wrai

Podľa traileru to vyzeralo na sračkový scenár B-čkového filmu...ale bolo to o chlp lepšie.

Ono fakt ma bavilo, aké dinosaurie atrakcie sa v parku objavia...ale ten Indminus Rex už bola ozaj chujovina celá tá jeho/jej inteligencia už bola prehnaná aj na hybrida.

A ten záver T-rex a Blue vs iRex už čo bolo? Keby mal T-rex dlhšie predné končatiny, tak by si aj ruky s Blue podali potom ako "porazili" iRexa. Blue ho zachránil tak ho teraz nezabije a rozídu sa, jasné F:/

Chcel by som starých sprostých dinosaurov, raptorov čo vedia otvárať leda tak dvere a nie čo vedia počúvať a komunikovať.

Potešil náhľad do starej rezidencie hoci mi príde divné, že to tam títo noví investori nechali len tak so vším všudy. Ženská v tých lodičkách vedela výborne utekať.

Ale ako dalo sa.

V rámci série by som to šupol na druhé miesto:

1. Jurský Park
2. Jurský Svet
3. Stratený Svet
4. J.P. 3

http://www.youtube.com/watch?v=XgZB9jYuah0#

MikeZ

Bylo to boží, úplně jsem se vrátil do dětských let. Závěr fantastický, splněný sen. --poz --poz

Ale mám jednu výhradu. I když jsou efekty dobré, tak CGI dinosauři fakt nevypadají líp než loutky. Bylo tam strašně moc záběrů zblízka, které by byly milionkrát lepší s mechanickým dinosaurem, ale ne, oni tam šlehnou digitálního. Ten jeden animatronický umírající brachiosaurus, nebo co to bylo, vypadal líp než všechny digitální potvory dohromady. Za pár let to bude vypadat mizerné, jednička je i po dvaceti letech tak působivá (odzkoušeno včera) právě kvůli kombinování CGI s animatronikou.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář